Skandalingiausi Meghan Markle įvaizdžiai, sukėlę daugiausiai apkalbų

Ne visi garbina žaviosios Sasekso hercogienės stilių...

Į žiniasklaidos akiratį kaip princo Harry mergina Meghan Markle pirmą kartą pateko 2017-aisiais. Būtent ši data žymi laiką, kuomet į jos gyvenimą atėjo svarbus ir atsakingas žodis – protokolas. Kad ir koks svarbus jis bebūtų britų monarchijai, iš Amerikos kilusi M. Markle jo nebijo sulaužyti.

 

Nuo trumpų sijonų iki per smarkiai prigludusių (ar per daug laisvai krentančių) drabužių, kiekvieną karališkosios šeimos žingsnį sekantys jos gerbėjai nebijo išreikšti kritikos hercogienės stiliaus pasirinkimams.

 

Šie M. Markle įvaizdžiai sulaukė didžiausio ažiotažo.


Per plati vestuvinė suknelė

 

Meghan Markle ir princo Harry vestuvės
Meghan Markle ir princo Harry vestuvės
Vida Press


Karališkosios princo Harry ir Meghan Markle vestuvės tapo kone svarbiausiu šių metų įvykiu Didžiojoje Britanijoje. Nieko keisto, kad nuotakos suknelė yra iki šiol vienas labiausiai aptarinėjamų drabužių. Ne vienas kritikas ją įvertino kaip netinkamai pasiūtą ir per plačią. Net dainininkė Katy Perry viešai pakomentavo, kad hercogienės vietoje prieš vestuves būtų dar kartą apsilankiusi pas siuvėją…


Draudžiama skrybelė


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Niekas nepaneigs, kad šią vasarą vykusiame Wimbledono turnyre pasirodžiusi M. Markle atrodė ypač skoningai. Svarbi detalė jos įvaizdyje buvo balta „Ralph Lauren” skrybelė, puikiai derėjusi prie baltų kelnių ir dryžuotų marškinių. Būtent šis aksesuaras ir sukėlė didžiausią pasipiktinimo bangą. Hercogienė buvo kritikuojama dėl etikėto neišmanymo – skrybėlės dėvėjimas prieštarauja karališkosios ložės aprangos kodui.


Per trumpa suknelė

 

Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
Vida Press


Kai viešumoje pasirodė nuotraukos, kuriose Sasekso hercogienė užfiksuota vilkinti šią prekių ženklo „Judith & Charles” suknelę, kilo skandalas. Priežastis? Londone spektaklį stebėjusi moteris pasirinko per trumpą drabužį, sijono linija buvo pernelyg aukštai virš kelių.


Pernelyg prigludusi suknelė


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti stilingas ir konservatyvus, taigi karališkosios šeimos atstovei ypač tinkamas drabužis. Vis dėlto dizainerio Roland Mouret suknelė kritikų buvo įvardyta kaip pernelyg prigludusi. Pasak jų, tai signalizuoja aiškiai matomi hercogienės liemenėlės kraštai. 


Juoda spalva vestuvėse


Meghan Markle
Meghan Markle
Vida Press


Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
Vida Press

 

Visuomenė pasmerkė šį M. Markle stiliaus pasirinkimą. Ji ne tik princo Harry vaikystės draugo vestuvėse pasirodė vilkėdama juodą drabužį bet ir kelias minutes pozavo su prasegta suknelės iškirpte, iš po kurios aiškiai matėsi nėriniais apsiūta apatinė palaidinė. Jos įvaizdis buvo įvardytas kaip tinkamas laidotuvėms, o ne vestuvėms.


Per dideli batai


Meghan Markle bateliai
Meghan Markle bateliai
Vida Press


Akylieji kritikai pastebėjo keistą tendenciją – M. Markle mėgsta avėti per didelius batus. Pirmą kartą tai buvo pastebėta paskelbus karališkųjų sužadėtuvių nuotraukas. Jose atrodė, kad M. Markle avimi „Altuzarra” bateliai yra visu dydžiu didesni, nei reikia. Sakoma, kad hercogienė tokią avalynę renkasi ne atsitiktinai. Didesni bateliai leidžia ištverti ilgesnį laiką stovint.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis