Nauja paltų kolekcija – moterims, vertinančioms klasikinį stilių, tačiau nevengiančioms iššūkių

Elegancija su žiupsneliu nuotaikos – taip galima pristatyti naująją Indrės Kvedarienės paltų kolekciją.

Tai dar niekur nematytas drabužių kūrėjos amplua, mat paltus stilingoms miesto moterims dizainerė pristato pirmą kartą. Pasak I. Kvedarienės, ši kolekcija toms, kurios vertina klasikinį stilių, tačiau nevengia iššūkių. O nuotaikingi užrašai, atsiradę ant paltų – idėja gimusi darbingos vasaros metu.


kolekcija
kolekcija
V. Morkvėno nuotr.„Niekam ne paslaptis, jog klasikinių drabužių tendencija niekada nedingsta. Ji vyrauja ir savo pozicijų neapleidžia jau daugelį metų. Tad pirkdamas klasikinį drabužį žinai, jog neapsiriksi, o šio dėvėjimu galėsi džiaugtis ilgą laiką. Būtent taip ir aš pati pildau savo garderobą. Todėl nusprendusi kurti paltų kolekciją moterims, tvirtai žinojau, jog šie turi būti klasikinio silueto, žemiškų spalvų.


kolekcija
kolekcija
V. Morkvėno nuotr.O užrašai ir dėmesį traukiančios detalės, šioks toks būdas išsiskirti, praskaidrinti niūrią kasdienybę. Vienas jų: „Fashion steals my time“ yra atitinkantis realybę. Visą vasarą skyriau kūrybai ir darbui, o didžioji dauguma mano laiko buvo „pavogta“ naujos kolekcijos gimimui“, - šypsojosi kūrėja.


kolekcija
kolekcija
V. Morkvėno nuotr.Kokybė ir ilgaamžiškumas – kriterijai, pagal kuriuos anot I. Kvedarienės, buvo atrenkami audiniai moteriškiems paltams. Moters teigimu, visi modeliai bus tinkami dėvėti ne vieną sezoną.


kolekcija
kolekcija
V. Morkvėno nuotr.„Žinau, jog paltas – gana retas pirkinys. Tai investicija, kuri turi pateisinti lūkesčius. Tad audinys, pasiuvimas laikui bėgant neturi pasenti, prarasti prekinės išvaizdos. O ir šį pirkinį dažna moteris planuoja: jį įsigyja keliems sezonams, šis turi būti universalus. Todėl atrinkdama audinius rėmiausi svarbiausiais kriterijais – kokybe ir ilgaamžiškumu.


kolekcija
kolekcija
V. Morkvėno nuotr.Penki naujausių paltų modeliai pasiūti iš vilnos ir kašmyro, papuošimai ir mezginiai – rankų darbo. Tikiu, jog būtent toks kūrinys džiugins tiek jaunas, tiek vyresnio amžiaus moteris. Jų ilgiai ir spalvos tiks tiek einant į dalykinį susitikimą, tiek į prašmatnią vakarienę. Be to, jie lengvai derinami prie klasikinės aprangos ir aukštakulnių ar laisvalaikio stiliaus apdarų bei sportinių batelių ar kerzų. O lietuvės moterys, juk labai stilingos. Esu įsitikinusi, jog su šiais paltais jos atras geriausią, nematytą ir nestandartinį derinį“,- teigė Indrė Kvedarienė.

Parengė: Austėja Matusaitė.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis