Niujorko mados savaitės viešnių stiliaus idėjos, kurias galite pritaikyti ir savo kasdienybėje

Niujorko mados savaitė dažnai įvardijama kaip pati konservatyviausia, bet į ją pakviestų madisčių nuobodžiu stiliumi tikrai neapkaltinsi. Iš šių stilingų damų galime pasisemti nemažai stiliaus įkvėpimo.

Prabėgus mados savaitei su nekantrumu laukiame ne tik žurnalistų įspūdžių iš ką tik pristatytų kito sezono kolekcijų, bet ir šviežių gatvės mados nuotraukų. Šiose užfiksuotos Niujorko gatvėmis žygiuojančios mados tinklaraštininkės, žurnalų redaktorės bei tiesiog gražios ir stilingos moterys tokiems kadrams ruošiasi taip atsakingai, lyg pačios žygiuotų podiumu, tad nieko keisto, kad iš jų stiliaus vėliau įkvėpimo galime pasisemti ir savo įvaizdžiui.


Štai keletas idėjų jūsų kitam mados savaitės vertam drabužių deriniui...


TEGU ŠVIEČIA ASMENYBĖ


Niujorko gatvės mada
Niujorko gatvės mada
Vida Press


Kas sezoną naujų tendencijų būna tiek daug, kad, sekant visomis, labai lengva pasiklysti ir prarasti save. Būtent todėl dabar taip garbinama asmenybė. Savitu stiliumi garsėja Skandinavijos influencerėsjos pasirenka tik tas tendencijas, kurios atitinka jų stilių ir jas meistriškai derina prie jau anksčiau turėtų bei vintažinių drabužių.


AKSESUARŲ GALIA


Niujorko gatvės mada
Niujorko gatvės mada
Vida Press


Aksesuarai gali transformuoti bet kurį derinį – tai mados savaitės viešnios puikiai žino. Netradiciniai batai, struktūriška rankinė ir spalvingas vėrinys neutralų drabužių derinį pavers įdomiu ir netikėtu, spalvingą – išskirtiniu ir traukiančiu dėmesį.


NEPAMIRŠTANT KOMFORTO


Niujorko gatvės mada
Niujorko gatvės mada
Vida Press


Vis spartėjant gyvenimo tempui, apie komfortą mąstyti pradėjo netgi stilingosios mados savaičių dalyvės. Tam dėkinga ir mada, jau kurį laiką aukštinanti elegantiško kelnių kostiumo ir patogių sportinių batelių derinį. Šį derinį demonstruoja ir internetinės mados parduotuvės „Moda Operandi“ įkūrėja Lauren Santo Domingo.


STIPRI SPALVA


Niujorko gatvės mada
Niujorko gatvės mada
Vida Press


Gatvės mados žvaigždė Camila Coelho savo aprangoje nebijo naudoti ryškių spalvų, o kai joje dominuoja tik viena, įspūdis būna dar stipresnis. Tuomet efektingai atrodo net patys paprasčiausi siluetai, svarbiausia tampa spalva.


FORMA ARBA SPALVA


Niujorko mados savaitė
Niujorko mados savaitė
Vida Press


Beje, ryškios spalvos nebūtinos tam, kad kurtumėte ryškų įvaizdį. Jei esate santūresnio stiliaus gerbėja, žaiskite ne spalviniais tonais, bet detalėmis ir formomis, kaip kad mados tinklaraštininkė Carmen Hamilton.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis