Rudeniškomis gamtos spalvomis dvelkiančioje lietuvių kolekcijoje – japoniški motyvai

Naujausia prekių ženklo kolekcija „Užrašai iš Japonijos” padeda naujai pažvelgti į stereotipiškai sakurų ir tekančios saulės šalimi vadinamą Japoniją.  

Laisvė keliauti, laisvė būti savimi, laisvė išbandyti kas neatrasta ir iš naujo pažinti laiko patikrintas vertybes. Tokiomis nuotaikomis lietuvių prekės ženklas „Dear Freedom” pradeda naują sezoną. Šį rudenį jo bendrasavininkės Rasa ir Kristina kviečia keliauti į Japoniją, kur sėmėsi įkvėpimo.


Nauja kolekcija
Nauja kolekcija
Organizatorių archyvas


Keliaudamos ir megzdamos profesinius ryšius kūrėjos pažino japonų pagarbą kultūriniam paveldui ir gilias japonų meistrystės tradicijas bei interpretavo jas rudeniškomis gamtos spalvomis dvelkiančioje kolekcijoje.


„Keliaudamos susipažinome su japonų vertybėmis, kurios atsispindi ir kasdienybėje. Japonai ne tik gerbia savo kultūros paveldą ir tradicijas, bet ir ypatingai vertina unikalumą, organišką salytį su gamta ir juos supančia aplinka. Natūralios medžiagos kaip linas, medvilnė, medis ir gebėjimas su jomis dirbti yra tam tikra meno forma japonų kultūroje. Įkvėptos to, norėjome įkūnyti šį paveldą šiuolaikiniame kontekste.


Nauja kolekcija
Nauja kolekcija
Organizatorių archyvas


Rudens-žiemos kolekcija susideda iš japonų tradicinių kostiumų inspiruotų kimono stiliaus suknelių, plačių patrumpintų kelnių, kelnių ir sijono derinio bei tradiciškai mūsų prekių ženklo kolekcijų pagrindą sudarančių produktų: paltų, marškinių, glaustinių, suknelių. Apgalvota produktų sintezė leidžia eksperimentuoti ir visus produktus derinti tarpusavyje.


Kolekcijoje vyrauja sodrios gamtos spalvos, tokios kaip garstyčių, burokėlių, vyšnių, tamsiai mėlyna, jau atpažystami dryžiai, langeliai. Akcentas – šio sezono madingiausia – sodri garstyčių spalva ir languotas vilnos audinys. Languotos plačios kelnės ir garstyčių spalvos glaustinukė taps stillingu rudeninės spintos pagrindu. Rudens-žiemos medžiagų deriniai – vilna, aukštos kokybės itališka medvilnė ir liocelis,“ – kolekciją pristato kūrėjos.


Nauja kolekcija
Nauja kolekcija
Organizatorių archyvas


Prasidedant naujam sezonui, kūrėjos kviečia ne tik keliauti po Tolimuosius Rytus, bet ir sugrįžti namo. Čia, Vilniaus Užupyje, lietuviškas prekių ženklas atvėrė savo pirmosios parduotuvės duris.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis