Nepamainomas darbo aprangos derinys, kuris jus išgelbės nuo po savaitgalio užklupusių stiliaus dilemų

Keičiantis orams spintos dilemos tampa dar didesnės. Ypatingai tuomet, kai yra svarstoma, ką rengtis keliaujant į darbą. Siūlome universalų derinį, kuris taps nepamainomu ištikus situacijai „neturiu ką apsirengti“.

ŠVARKAS


Daugeliui švarkas vis dar asocijuojasi su nuoboduliu ir suvaržymais. Tačiau iš tiesų tai – tiesiog tobulas drabužis, galintis kone bet kurį derinį pakylėti iki tinkamo vilkėti biure. Juodas švarkas yra klasika, bet languotas, prailgintas, didintų pečių ar netradicinio kirpimo drabužis taps pagrindiniu jūsų įvaizdžio akcentu ir tikrai neatrodys nuobodžiai. Norite biure sulaukti dar daugiau komplimentų dėl savo stiliaus? Ilgesnį švarką apjuoskite diržu!


„Joseph“, „Zara“, „Tibi“
„Joseph“, „Zara“, „Tibi“
Gamintojų archyvas


PALAIDINĖ


Ji gali būti beveik nepastebima ir leisti garsiausiai „kalbėti“ švarkui, arba tapti jūsų stiliaus ašimi ir pasiglemžti visą dėmesį. Atėjus tikriesiems rudeniškiems orams imsime vis labiau vertinti tankesnius audinius bei ilgas rankoves, o kol dar leidžia oras, drąsiai vilkėkime lengvo, plevenančio šilko palaidines kaspinu surišamu kaklu ir trumpomis rankovėmis.


„Joseph“, „Zara“, „Tory Burch“
„Joseph“, „Zara“, „Tory Burch“
Gamintojų archyvas


MIDI ILGIO SIJONAS


Už šią tendenciją galime dėkoti dizainerei Victoriai Beckham. Jos ikoniškas baltų marškinių ar palaidinės iki midi ilgio sijono derinys ilgam įstrigo į atminti (ir mados istoriją) kaip tobulas profesionalumo ir moteriškumo pavyzdys. Nenuostabu, kad jis jau ne pirmą sezoną įkvepia moteris, norinčias stilingai atrodyti biure. Paspaudus šaltukui prie tokio sijono derinsime sukritusius ilgus odinius batus ant tvirto kulno. Iki tol, džiaukimės grakščiais bateliais.


„Vince“, „Alice + Olivia“, „Altuzarra“
„Vince“, „Alice + Olivia“, „Altuzarra“
Gamintojų archyvas


STILINGI BATELIAI


Dirbančia moterį, avinčią batelius su „žudikiškais“ kulnais daugiausiai matome Holivudo filmuose. Realiame gyvenime tokia avalynė sunkiai suderinama su bet kuriuo bent minimalaus judėjimo reikalaujančiu darbu. Būtent dėl to galime tik džiaugtis, kad į madą atėjo grakštūs „kačiukų“ bateliai nedideliais kulniukais. Būtent juos dabar ir verta išbandyti.


„H&M“, „Roger Vivier“, „Christian Louboutin“, „Souliers Martinez“
„H&M“, „Roger Vivier“, „Christian Louboutin“, „Souliers Martinez“
Gamintojų archyvas


STRUKTŪRIŠKA RANKINĖ


Kad ir kaip besikeistų metai, sezonai bei tendencijos, į vieną daiktą visuomet verta investuoti. Tai – struktūriška rankinė. Ji ilgai nepraras formos, be to, darbo aprangai akimirksniu suteiks modernumo ir elegancijos. Vidutinio dydžio ar didelė rankinė bus tobula darbui – stilinga, bet pakankamai didelė, kad sutalpintų visus būtiniausius daiktus.  


„Topshop“, „Dolce&Gabbana“, „Mango“
„Topshop“, „Dolce&Gabbana“, „Mango“
Gamintojų archyvas


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis