Austėja Jablonskytė tapo naujos Dianos Vapsvės kolekcijos veidu

Atėjęs rudens sezonas džiugina naujomis lietuvių dizainerių kolekcijomis. Lietuvos moterų jau pamėgtos Dianos Vapsvės kūrybą pristatė stilistė Austėja Jablonskytė.

„Visi kolekcijos kūriniai dera vienas su kitu. Ir nereikia būti stilistu ar įdėti daug pastangų, kad tai sugebėtum sujungti į visumą“, - po fotosesijos, skirtos pristatyti naują dizainerės Dianos Vapsvės rudens-žiemos kolekciją „Other people“, įspūdžiais dalinosi jos veidu tapusi žinoma stilistė Austėja Jablonskytė.


Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Virginijus Vapsva


Pašnekovė pridūrė – ją žavi naujosios linijos, kurioje yra palaidinių, kelnių, suknelių, paltų, vientisumas bei spalvų gama.


„Pasimatavau visus kolekcijos kūrinius ir galiu patvirtinti – juos vilkėdamas atrodai stilingai, o svarbiausia – dėl grožio nereikia pakentėti! Juk patogumas dabar yra vienas svarbiausių niuansų, aktualių šiuolaikinei moteriai“, - sakė A. Jablonskytė.


Ji patikino likusi sužavėta suknele su žvaiždutėmis. Stilistė savo spintoje turi ne vieną šiais dangaus simboliais puoštą drabužį.


Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Virginijus Vapsva


„O paltukas „meškiukas“ man priminė vaikystę – juk daugelis mūsų turėjo panašų žiemos „aksesuarą“, - su šypsena kalbėjo stilistė.


Kolekcijos autorė Diana Vapsvė patikino, jog A. Jablonskytė puikiai atskleidė pagrindinį sumanymą – drabužiai gali pabrėžti moters ryškumą, išraiškingumą, gebėjimą išsiskirti ir nepasimesti minioje net, regis, neturint nė sekundės laisvo laiko.


Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Virginijus Vapsva


„Toks gyvenimo būdas įkvėpė mane sukurti drabužius, kurie tiktų ir dienai, ir vakarui. Modernios klasikos akcentai čia taip pat užima svarbią vietą“, - pasakojo kūrėja.


Anot jos, A. Jablonskytė – viena ryškiusių, stilingiausių, bet tuo pačiu užimčiausių dabartinės kartos moterų, todėl jai svarbu atrasti tokius aprangos derinius, kurie pabrėžtų jos individulumą, būtų patogūs bei lengvai galėtų transformuotis pakeičiant aksesuarus.


Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Nauja Dianos Vapsvės kolekcija
Virginijus Vapsva


Jos teigimu, daug dėmesio skirta viršutiniams drabužiams kolekcija kaip niekad gausi netikėčiausių spalvų paltų, padedančių kasdien sukurti nepriekaištingą asmeninį įvaizdį.


„Ryža“ kaip lapė, sodri kaip vynas, kremiškai rusva ar ryškiai pilka... Pusilgis, siauras, siekiantis blauzdas, platėjantis... Paltams mano kolekcijose dar niekada nebuvo tiek dėmesio!“, - šypsosi D. Vapsvė.  Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis