Stilingoji Gabrielė Martirosianaitė tapo išskirtinių lietuviškų rankinių kolekcijos veidu

Modelis, verslininkė, tv bei radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė sužibėjo ryškioje fotosesijoje.

Rankinių prekių ženklas „Pakaba“ rudenį pasitinka su naujienomis. Ryškios, stilingos, traukiančios akį drąsiais sprendimais – taip būtų galima apibūdinti šias Lietuvoje gaminamas rankines.


Gabrielė Martirosianaitė
Gabrielė Martirosianaitė
Greta Bernotaitė


„Prieš trejus metus pradėjusi kurti galvojau apie drąsią moterį. O dabar galiu pasidžiaugti, kad lietuvės nori ryškių spalvų ir to, kad rankinė būtų pagrindinis aprangos akcentas“, – pasakoja prekių ženklo įkūrėja Oksana Pavlova.


Rudeniui ir žiemai skirtą rankinių kolekciją fotosesijoje pademonstravo TV ir radijo laidų vedėja G. Martirosianaitė. Įsiamžinti fotosesijoje gražuolę pakvietė fotografė Greta Bernotaitė. „Ji privertė prisiminti, ką išmokau prieš daugiau nei 11 metų! Kai laksčiau Tokijuje į kastingus, fotosesijas,“ – prisiminė G. Martirosianaitė.


Gabrielė Martirosianaitė
Gabrielė Martirosianaitė
Greta Bernotaitė


„Gabrielė yra labai mielos, šiek tiek vaikiškos, tačiau kartu ir moteriškos išvaizdos. Jos didelės akys, šypsena užburia. Gabrielė labai tiko mano prekių ženklui: veikli, užsispyrusi, siekianti savo tikslų, tačiau neprarandanti moteriškumo. Būtent tokios yra mano klientės“, – pasakoja O. Pavlova.


„Šioje kolekcijoje – mėlynos, raudonos, geltonos, rožinės, juodos, su ryškiomis detalėmis, spalvos rankinės. Itin populiarios gyvūnų rašto odos rankinės. Klientės prašo spalvų ir vienetinio gaminio, niekas nenori tokios pat rankinės, kaip turi kita. Lietuvės tikrai nori puoštis ir būti pastebėtos“, – šypsosi dizainerė.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis