Viktorija Šaulytė: kokios rankinės šį rudenį bus populiariausios

Kiek reikia turėti rankinių? Prie ko jas derinti? Kas svarbiausia renkantis rankinę? Tokie klausimai skambėjo draugėn suėjus šį aksesuarą dievinančioms moterims.

„Kiek aš turiu rankinių? Nežinau! Niekada neskaičiavau, nes... aš jas nuo vyro slepiu!“, - šmaikštavo neoficialiame naujos parduotuvės „Mandarina Duck“, įsikūrusios prekybos centre „Europa“, atidaryme apsilankiusi švenčių planuotoja Kristina Kaikarienė.


Kristina Kaikarienė
Kristina Kaikarienė
L. Kondratės nuotr.Ją, kaip ir kitas garsias patogiems, inovatyviems ir išskirtiniams aksesuarams – rankinėms bei lagaminams – neabejingas moteris antradienį į nuotaikingus priešpiečius pakvietė iš Italijos atskridę daugiau nei 40 metų pasaulyje veikiančios garsios kompanijos atstovai.


„Šio gamintojo kūrinių pirmą kartą įsigijau turbūt prieš aštuonerius metus, o pastarąjį kartą su dukra Kriste Venecijoje apsipirkome praėjusį rudenį, – dalinosi K. Kaikarienė. Tuomet su ja namo parkeliavo šį sezoną ypač madinga ciklameninė „Mandarina Duck“ linija – delninė, kosmetinė, rankinė, lagaminas ir teminis skėtis. – Niekada neperku vieno daikto. Jei jau įsigijau piniginę, tai susigundysiu ir tos pačios kolekcijos rankine... Tai – mano silpnybė... Tokia maža moteriška nuodėmė“.


Kristina Kaikrienė
Kristina Kaikrienė
L. Kondratės nuotr.


Prie ko reikia derinti rankinę, kuprinę, paklausėme stilistės Viktorijos Šaulytės. „Mitas, kad rankinę reikia derinti prie batų. Nereikia apie tai galvoti. Tiesiog derinkite prie palaidinės, suknelės, svarbiausia, kad žaistų atspalviai. Rankinė gali tapti ir viso įvaizdžio akcentu“, – pasakoja stilistė.


Kokias rankines rinktis šį rudenį norinčioms neatsilikti nuo mados? „Mane labai džiugina į madą grįžę leopardo, zebro raštai, langeliai – tai bus rudens ir žiemos must have. Kalbant apie spalvas, madingiausiųjų viršūnėje – violetinė, ciklameno, žalia, tamsiai mėlyna ir smaragdinė. Ir iš tiesų nėra griežtos ribos tarp vasaros ir rudens madingų spalvų – jos pereina“, – moteris.lt sakė stilistė.Viktorija Šaulytė
Viktorija Šaulytė
L. Kondratės nuotr.


Viktorija Šaulytė patikino, jog rankinę perka tik tuomet, jei ši jai tikrai patinka. Stilistei svarbiausia – patogumas ir talpumas. „Į mano rankinę turi tilpti daugybė dalykų. Joje vietos turi būti net aukštakulniams. Juk niekada negali žnoti, kada jų prireiks!“, – linksmai kalbėjo mergina, pridurdama, jog ją žavi iš pirmo žvilgsnio nedidelės rankinės, kuriose vis dėlto galima rasti gausius moteriškus lobius.


Tam pritarė ir dainininkė Marija Grabštaitė, sakydama, kad jai patinka rankinių galimybės transformuotis į kuprines. „Neseniai keliavau po Afriką, todėl itin įvertinau, kai kuprinėje buvo daugybė kišenėlių. Tai labai svarbu turistinėje išvykoje“, – sakė M. Grabštaitė.Marija Grabštaitė
Marija Grabštaitė
L. Kondratės nuotr.Aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė namuose turi gausią rankinių kolekciją, bet labiausiai vertina tą, kuriai iš seno odinio švarko jai sukūrė draugė. „Netikėti sprendimai mane žavi“, – kalbėjo pašnekovė.L. Kondratės nuotr.


Pasaulinį „Mandarina Duck“ tinklą atstovaujanti Cristina Mazzero pristatė MD20 kolekcija, kuri yra bestseleriu jau daugiau nei 20 metų. Rankinėms ir kitiems aksesuarams gaminti naudojamas audinys yra kuriamas panaudojant skirtingus siūlelius, kurie kartu sukuria 3D vaizdą - būtent ši technologija bei audiniai yra patentuoti visame pasaulyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis