Atostogų stilius: 7 idėjos iš saule besimėgaujančių prancūzaičių

Niekas nemoka atostogų metu taip meistriškai derinti stiliaus ir nerūpestingumo, kaip prancūzės.

Žemiau rasite septynias atostogų stiliaus idėjas iš madingųjų prancūzaičių.


BALTI MARŠKINIAI


Niekas nepakeis baltų, klasikinių marškinių – tiek darbo dienomis, tiek per atostogas. Dar geriau, jei balti oversized stiliaus marškiniai būtų pasiskolinti iš vyro spintos.


PLAČIAKRAŠTĖ SKRYBĖLĖ


Turbūt jau pastebėjote, kad šią vasarą stilingų prancūzaičių instagramo paskyrose dominuoja pintos, plačiakraštės skrybėlės. Šią madą pradėjo mados namų „Jacquemus“ sukurta milžiniška, pečius dengianti skrybėlė. Visgi ji tegu lieka drąsiausioms.


NAKTINIŲ STILIAUS SUKNELĖ


Atostogų lagamine palikite vietos gundančiai naktinių stiliaus suknelei iš satino. Tai žino ir prancūzų stiliaus ikona Jeanne Damas – ji renkasi tamsiai mėlyną suknelę, kurią derina su pinta rankine ir madingaisiais 10-tojo dešimtmečio stiliaus bateliais.


DŽINSAI AUKŠTINTU JUOSMENIU + TRUMPINTA PALAIDINĖ


Sabrina Socol – kylanti prancūzų stiliaus žvaigždė, teikianti nuolatinį romantiškai nerūpestingo stiliaus įkvėpimą. Būtent toks yra ir šis derinys.


TAŠKELIAI


Nesvarbu, ar jie ant bikinio, ar ant prigludusios suknelės su petnešėlėmis, taškeliai yra vienas mėgstamiausių vasaros raštų. Tik pažiūrėkite, koks žavus prancūzų manekenės Ophelie Guillermand taškuotas bikinis!


KŪNO SPALVOS AKSESUARAIPer atostogas mažiausiai norisi galvoti apie tai, kaip prie drabužių derinti batelius ir rankines. Būtent todėl kūno spalvos aksesuarai – tikra atgaiva ir išsigelbėjimas. Jie derės net ir prie ryškiausių, vasariškiausių spalvų derinių.


DRYŽIAI


Dryžiai simbolizuoja vasarą, jūrą ir poilsį, tad nenuostabų, kad jiems per atostogas neatsispiria ir stilingos prancūzės. Šis raštas pagyvins daugiausiai neutralias spalvas ir tradicinius kirpimus mėgstančių moterų stilių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis