Išleistuvių stilius: profesionalų patarimai būsimoms abiturientėms

Aktualūs grožio ir mados pasaulio profesionalų patarimai būsimosioms abiturientėms.

„Genialumas slypi paprastume“, – pristatydama naujausias išleistuvių šventei skirtas šukuosenų tendencijas, sakė „Cascada grožio mokyklos“ vadovė Rūta Zenkovienė. Jos vadovaujamos mokyklos meistrų komanda kaunietėms kūrė natūralumą ir jaunatviškumą pabrėžiančias šukuosenas: išryškinti gražūs, ilgi, sveiki, palaidi plaukai.

Organizatorių nuotr.

Fotosesijoje dalyvavo ne tik modeliai, bet ir TV šou dalyvė atlikėja Aistė Tomkevičiūtė bei sportinių šokėja Leta Kripaitė. „Šokiai iki penktos valandos ryto ir saulės pasitikimas“, – štai ką labiausiai, iš bene svarbiausios mokyklos laikų šventės, prisiminė dainininkė A. Tomkevičiūtė.

Mergina specialiai šiai šventei grožio salone darėsi šukuoseną, pas siuvėja siuvosi spalvingą, gėlėmis margintą suknutę.

Organizatorių nuotr.

„Rinkitės tokią suknelę ar kostiumą, kad jaustumėtės laisvai, drabužiai nevaržytų judesių šokių aikštelėje, juk būna koks dirželis nusisuka, ar sijonėlis „lipa” aukštyn. Būtinai apgalvokite, ar atrasite jėgų būti su aukštakulniais iki ryto, tad atsargai pasiimkie lygiapadžius batukus. Makiažą ir šukuoseną darykitės kuo natūraliau, atitinkančius veido bruožus ir paryškinančius privalumus”, – patarimų būsimoms abiturientėms negailėjo A. Tomkevičiūtė.

Daugiau nei dvidešimt metų grožio srityje dirbanti R. Zenkovienė pastebėjo, kad pastaruoju metu jaunos didmiesčio gyventojos vis labiau pradeda vertinti natūralumą.

Organizatorių nuotr.

„Tikrai pastebiu, kad keičiasi grožio samprata, kalbant ne tik apie plaukus, bet ir apie drabužius, aksesuarus. Tai atsispindi ir spalvose, ir formose“, – sakė grožio mokyklos įkūrėja, kurios auklėtiniai netruksu laikys egzaminą. Ši jaunatviška fotosesija jiems buvo tarsi pasiruošimas prieš didijį startą grožio pasaulyje.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kuriant išleistuvių tematikos šukuosenas, būsimieji grožio meistrai naudojo tiaras. „Šių tiarų dėką modeliai atrodė elegantiškai ir originaliai. Tai itin madingas plaukų papuošalas”, – sakė grožio pasaulio profesionalė R. Zenkovienė.

Organizatorių nuotr.

„Suknelė abiturientei – tikras iššūkis. Ji turi būti stilinga, skoninga ir nevulgari. Jaunos merginos labai skuba užaugti. Ilgą laiką dirbdama mados galiu drąsiai teigti: sekti užsienio žvaigždžių raudonojo kilimo stiliumi, ypač jaunoms mergaitėms, tikrai nereikėtų“, – įsitikinusi salono „Closté Clothes“ įkūrėja Ernesta Jorudė.

Organizatorių nuotr.

Drabužių kūrėja ir stilistė apibendrino šio sezono šventinių suknelių pagrindines tendencijas: tiulis, subtilus perregimumas bei švelnus blizgesys, romantiški valgomųjų ledų atspalviai: alyviniai, pistacijų, citrinų. Mėgstančioms ryškumą merginoms E. Jorudė pataria rinktis ryškiai žalią, ciklameno, mėlyną spalvas.

Organizatorių nuotr.

Gintauto Gelbūdos nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis