Pirmųjų ponių stilius: Brigitte Macron ir Melania Trump demonstruoja mados diplomatiją

Pirmoji Prancūzijos ponia Brigitte Macron (65 m.) vieši Vašingtone, kur yra globojama pirmosios JAV ponios Melanios Trump (47 m.).

Nors politikos klausimais Vašingtone daugiausiai diskutuoja jų vyrai, Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas, pirmosios ponios B. Macron ir M. Trump taip pat siunčia stiprią politinę žinutę apie šalių vienybę. Tiesa, tai jos daro ne viešomis kalbomis, bet per savo stilių.


ELTA nuotr.

B. Macron bei E. Macronas į Vašingtoną atvyko pirmajam oficialiam vizitui. Kaip ir buvo galima tikėtis, dviejų galingų porų susitikimai pažėrė ne vieną įsimintiną stiliaus momentą. Ponios Macron paryžietiška elegancija puikiai dera su M. Trump amerikietiškų glamūru, o kai kurie mados apžvalgininkai netgi gretina šias damas kaip turinčias itin panašų požiūrį į pirmosios ponios stilių.

Pirmadienį M. Trump bei D. Trumpas pasitiko pirmąją Prancūzijos porą ir palydėjo juos į Baltųjų Rūmų kiemelį, kur įvyko medelio sodinimo ceremonija. Šiai progai tiek M. Trump, tiek B. Macron pasirinko Prancūzijos mados namus – pirmoji vilkėjo „Givenchy“ skraistę, o antroji savo mėgstamų mados namų „Louis Vuitton“ eilutę.


ELTA nuotr.

ELTA nuotr.

ELTA nuotr.

Kol kas didžiausio žiniasklaidos dėmesio susilaukė kitą dieną M. Trump vilkėtas baltas kostiumėlis bei prie jo deranti plačiabrylė skrybėlė. Tai – ne tik dėmesį traukiantis derinys, bet ir diplomatinio prielankumo ženklas. Nors kostiumėlio dizaineris – amerikietis Michaelis Korsas, skrybėlę sukūrė prancūzų kilmės M. Trump stilistas Hervé Pierre. Greičiausiai ne atsitiktinumas, o vienybės ženklas ir tai, kad abi damos pasirinko labai panašius įvaizdžius.


Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Tos pačios dienos vakare vykusioje prabangioje vakarienėje abi damos pasirodė vilkėdamos sukneles su blizgiomis detalėmis. M. Trump ir vėl pasirinko prancūzų mados kūrėjus. Ji puikiai atrodė su pilka prancūzų mados namų „Chanel“ aukštosios mados suknele. B. Macron šiai progai pasirinko baltą suknelę su auksiniais akcentais.


ELTA nuotr.

ELTA nuotr.

Vida Press nuotr.

M. Trump įvaizdis – tai akivaizdus prielankumo svečiams iš Prancūzijos ženklas, mat dažniausiai pirmoji JAV ponia renkasi savo šalies dizainerius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis