Naujoje Sandros Yushkos kolekcijoje minimalizmą praturtino valiūkiška asimetrija

Šią kolekciją sukurti dizainerę įkvėpė kartu su ankstyva vasara netikėtai aplankęs nerūpestingumo poreikis, noras jausti vėją plaukuose ir saulės glostomas akis.

„Dabar – atradimų, potyrių, nuotykių metas. Kai norisi mėgautis lengvumo jausmu, nustumti rūpesčius į šalį. Tai metas, kai aplanko kažkoks neapsakomas laimės pojūtis, rodos be jokios ypatingos priežasties, norisi šypsotis, leisti laiką su artimaisiais, planuoti ypatingas gyvenimo šventes, bei tiesiog džiaugtis buvimu čia ir dabar”, – apie naujausią kolekciją pasakoja Sandra Yushka.


Rasa Nebasa nuotr.

Kolekcijoje, kaip įprasta dizainerės kūryboje, dominuoja švarūs, architektūriški siluetai bei minimalistinė estetika. Ne veltui dabar – vasara. Kai kur įprastą simetriją keičia valiūkiška asimetrija, griežtos linijos nejučia pereina į vėjyje besidraikančius kontūrus.

Kaip ir ankstesnėse kolekcijose, didelis dėmesys skirtas estetikos ir komforto dermei. Naudojami kimono tipo kirpimai, platintos rankovės, didelės išraiškingos kišenės, kai kur žaismingumo priduoda raukinukai, funkcionalūs dirželiai, apnuoginti pečiai. Patogūs drabužių kirpimai leidžia laisvai judėti, drąsiai gyventi, leistis į nuotykius, atradimus.


Rasa Nebasa nuotr.


Rasa Nebasa nuotr.

„Man visada svarbu, kad mano kuriamas drabužis nesuvaržytų asmenybės, o atvirkščiai, leistų pajausti ir būti savimi.”, – teigia S. Yushka.

Vasariškai kolekcijai dizainerė pasirinko tokius natūralius audinius, kaip medvilnė ir viskozė. Kai kur atsiranda ir romantiškas bei lengvas tiulis. Pasirodo ir gaivios spalvos: žydra, pieno baltumo, kreminė, žalia ir šio sezono topas – alyvinė. Kaip visada, nepamirštos ir juodos spalvos gerbėjos.


Rasa Nebasa nuotr.

Naujausioje kolekcijoje rasite kelis skirtingus vasariškus švarkelius, be kurių dizainerė sako neįsivaizduojanti šiltų vasaros vakarų, sukneles, kurios pasirinkus tinkamus aksesuarus tiks tiek kiekvienai dienai, tiek ir ypatingomis progomis, taip pat oversized tipo marškinius bei kelias puošnias opcijas vasaros šventėms.


Rasa Nebasa nuotr.

S. Yushka sako, kad jai imponuoja tiek urbanistinė aplinka, miesto horizontai, tiek ir gamta: „Tai du pasauliai, be kurių pati neįsivaizduoju savo vasaros: vakarai ant miesto stogų terasų, pievos ir ežerai. Visa tai yra suderinama. Kurdama galvoju apie tai, kad siluetas, naudojamos detalės būtų tvarūs, nepavaldūs laikui ir aplinkai. Galbūt todėl man yra artimiausia minimalistinė estetika. Tačiau visada jaučiu romantišką polėkį”.


Rasa Nebasa nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis