70-metė stiliaus ikona Linda Rodin – ji įkvepia net tris kartus jaunesnes

Linda Rodin ne be reikalo vadinama pačia stilingiausia septyniasdešimtmete. Dvidešimtmetės gerbėjos ją stabdo gatvėje norėdamos nusifotografuoti, o instagrame moteris gali pasigirti turinti net 226 tūkstančius sekėjų. Visa tai – tik jos nepriekaištingo stiliaus dėka.

L. Rodin nuo pat jaunystės buvo susijusi su grožio ir mados pasauliu. 17-os nusprendė norinti išmokti italų kalbą ir išsikraustė gyventi į Italiją. Ten buvo atrasta kaip modelis. Vėliau, grįžusi į Niujorką, ji vadovavo drabužių butikui, dirbo kaip stilistė (tarp jos klienčių – Halle Berry, Madonna, Gisele Bundchen), vadovavo žurnalui „Harper's Bazaar“.

Prabėgus daugiau nei 40-imčiai metų nuo modelio darbo pradžios moteris ir vėl tapo geidžiama fotografų ir mados namų, fotografavosi „The Row“ bei „J. Crew“ kampanijoms. Jau sulaukusi brandaus amžiaus ji įkūrė prabangių veido odos priežiūros priemonių prekių ženklą, įkvėpta ilgus metus trukusių eksperimentų namų virtuvėje maišant eterinius aliejus. Ši moteris – tikras įkvėpimas ne tik bendraamžėms, bet ir kelis kartus jaunesnėms moterims.

Instagramo žvaigždė. L. Rodin reguliariai su savo sekėjais dalinasi ištraukomis iš savo stilingo gyvenimo Niujorke ir per neilgą laiką tapo instagramo influencere, turinčia net 226 tūkst. sekėjų. Pagrindiniai jos paskyros akcentai: stiliaus kadrai, jos šuo, pudelis Winks, namų interjero detalės, nuotraukos iš praeities.

A post shared by Linda Rodin. (@lindaandwinks) on Nov 25, 2017 at 1:22pm PST

Skiriamieji ženklai. Sidabrinės garbanos, katės akių formos akiniai ir ryškūs lūpų dažai yra skiriamieji L. Rodin stiliaus ženklai. Šios detalės moterį išskiria iš kitų, nors ji dažniausiai ir renkasi „Levi's“ džinsų ir sportbačių derinį. „Galbūt atrodau dramatiškai, bet iš tiesų mėgstu gan paprastus drabužius. Esu išprotėjusi dėl džinsų – jie yra mano spintos pagrindas,“ – žurnalui „Vogue“ yra sakiusi L. Rodin.

A post shared by Linda Rodin. (@lindaandwinks) on Jun 16, 2017 at 11:14am PDT

Jos stiliuje nėra jokių nereikalingų detalių, greitai ateinančių ir dar greičiau praeinančių tendencijų – tik tai, kas tikrai vertinga, įdomu, turi įdomų siluetą ir tinka jos figūrai.

Tabu. L. Rodin nebijo gatvėje pasirodyti segėdama mini sijoną, jį moteris derina su tamsiomis pėdkelnėmis, bet net vasarą nevilki palaidinių be rankovių.

Skonis. Į aštuntąją dešimtį įkopusi moteris turi nepriekaištingą skonį, tad sugeba puikų stilių kurti net iš pačių paprasčiausių dalykų. Ji mėgsta vaikščioti po sendaikčių turgų ir ten randa tikrų lobių – nuo drabužių iki vintažinių kvepalų buteliukų. Būtent dėl to L. Rodin mielai lankose įvairiose parduotuvėse ir šia prasme yra labai demokratiška.

Stiliaus taisyklės. Pirmiausiai, L. Rodin siūlo niekuomet nepraleisti vintažinius drabužius parduodančių butikų ir sendaikčių turgų. Ji ten lankosi nuolatos ir visuomet randa kažką įdomaus ir išskirtinio. Ši taisyklė galioja ir keliaujant užsienyje. Antroji moters stiliaus taisyklė – nesibaidyti įdomių aksesuarų. Ji mėgsta spalvingas rankines, batus ir akinius įdomiais rėmeliais. Galiausiai, L. Rodin rekomenduoja žinoti ne tik tai, kas tinka, bet ir tai, kas netinka ir nebeturi vietos tavo spintoje. Galbūt daiktas, kurį turėjote prieš trisdešimt metų dabar ir vėl būtų madingas, bet ar norite tokį ilgą laiko tarpą praleisti su tokiu pačiu garderobu?

A post shared by Linda Rodin. (@lindaandwinks) on May 11, 2015 at 11:19am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis