Dizainerė A. Skrickienė pristatė kolekciją energingoms, savimi pasitikinčioms moterims

Dizainerė Airida Skrickienė pripažįsta, kad jai labai svarbu, kas vilkės jos kurtus drabužius. Naująją kolekciją be jokios abejonės rinksis tik išskirtinės asmenybės.

A. Skrickienė sako nekurianti neutralių ar neįdomių rūbų. Ji siuva drąsiems ir energingiems žmonėms, kurie, kaip ir ji, turi savo nuomonę, nebijo jos reikšti. Tokia yra ir naujoji kolekcija „pavasaris/vasara'18“.


A. Skrickienė, Donatos Benevičiūtės-Jankauskienės nuotr.

„Šioje kolekcijoje stipriai vyrauja transformacija. Vienas drabužis – keli įvaizdžiai“, – apie naujausius kolekcijos modelius pasakoja dizainerė.

Naujoji kolekcija išsiskiria naudojamomis medžiagomis – natūralaus šilko tafta, stručio plunksnomis ir vilna. Taip pat galimybe transformuoti, derinti. „Savo studijoje, Šiaulių miesto centre, dirbu jau penkerius metus, o pirmąją suknelę pasiuvau net prieš dvidešimt penkis. Naujoji kolekcija yra mano prekių ženklo dalis. Aš jam visiškai atsidavusi, jis mano viso kūrybinio kelio simbiozė“, – sako dizainerė.


Donatos Benevičiūtės-Jankauskienės nuotr.

Airida pasakoja, kad savo prekės ženklo„Airida Skrick“ oficialiai taip ir nepristačiusi, nes darbai nuolat spaudžia, o klientų versti laukti nenori ir negali. Bet darbai kalba patys už save, jiems pristatymų nereikia.

Kaip sako kūrėja, jos drabužiams būdinga mados ir meno sintezė. Derinami įvairūs audiniai, faktūros, naudojamos sudėtingos konstrukcijos, transformacijos. Dizainerės kurti rūbai atspindi šių dienų laiko dvasią – technologijų idėjų sprogimą, globalizaciją, dideles ir lygias galimybes visiems. Tuo pačiu – atsakomybę suvaldyti savo laisvę, pasirinkti savo kelią.


Donatos Benevičiūtės-Jankauskienės nuotr.

Anot A. Skrickienės, jai labai svarbus žmogus, kuris vilkės jos kurtą rūbą. „Aš kuriu atominėms moterims – energingoms, užsidegusioms, nebijančioms eksperimentų ir dinamikos. Jos laisvos, savimi pasitikinčios, žinančios, ko nori, force of nature moterys“, – energingai kalba Airida.

Dizainerė prisipažįsta, kad kurti ją įkvepia meilė ir žmonės. Ir vienintelis dalykas, kurio ji atsisakytų savo kūryboje – per didelis savikritiškumas, bet, kita vertus, perfekcionizmas dizainerės darbe nėra trūkumas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis