Madingiausias vasaros duetas, vertinančioms ne tik stilių, bet ir patogumą

Niekas nepaneigs, kad suknelės ir aukštakulnių derinys yra laikui nepavaldi klasika. Vienintelė bėda – aukštakulniai tikrai nėra pati patogiausia avalynė. Gerai, kad madingos moterys vis drąsiau juos keičia stilingais sportinukais.

Jei domitės mada, tikrai pastebėjote, kad įvairiausi sportbačiai bei kedai dabar ant bangos. Mados tinklaraštininkės, influencerės, žymios aktorės bei dainininkės sportinę avalynę paverčia pagrindiniu savo įvaizdžio akcentu ir ją drąsiai derina ne vien tik su laisvalaikio apranga, bet ir su kelnių kostiumais, sijonais bei suknelėmis.


Vida Press nuotr.

Koks derinys šią vasarą pats madingiausias? O gi gėlėta suknelė ir sportiniai bateliai. Jis puošnus, bet ne griežtas, stilingas ir, kartu, nerūpestingas, moteriškas, bet šiuolaikiškas. Šis modernus duetas tiks tiek į darbą, tiek laisvalaikiu, o galimų derinių – daugybė. Geriausia dalis? Jausitės laisva, nesuvaržyta, o kojos nenukentės nuo nepatogių batų sukuriamų nemalonumų.

Klasikos mėgėjoms patiks „Converse“ ar balti „Adidas“ kedai, mėgstančioms ryškų stilių verta išbandyti spalvingas sportinės avalynės variacijas, kurios žaismingai derės su gėlėmis dabintomis suknelėmis.

Didžiausia stiliaus klaida būtų kojas aptempti pėdkelnėmis (net jei jos ir yra kūno spalvos!). Pademonstruokite gražias savo kojas, o pėdas nuo nutrynimų apsaugokite siauromis kojinėmis.

Jei nežinote, nuo ko pradėti kurti tokį stilių, įkvėpimo pasisemkite iš šių stilingų moterų.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.


Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis