Spalvingi bateliai – rudenio ūkanoms

Savaitgalį dizainerė Rūta Rimšelienė pristatė naują avalynės kolekciją.

Svečiai susirinko į Vilniaus centre esantį saloną pasigrožėti stilingu apavu ir avalynės tendencijomis. Čia demonstruota R.Rimšelienės kolekcija „Prieskoniai“ pavergė spalvų ir faktūrų gausa: geltoni, raudoni, oranžiniai ar mėlyni bateliai siūti ne tik iš lygaus paviršiaus odos, bet ir iš roplių, karpytos lazeriu ar dengtos kailiu.

DELFI / Tomas Vinickas

DELFI / Tomas Vinickas


DELFI / Tomas Vinickas

Rudenį dizainerė siūlo puoštis žaismingais ryškiaspalviais arba subtilesniais žemės atspalvių ilgaauliais, kurie dekoruoti metaliniais užtrauktukais. Šis praktiškas dekoro elementas naudotas ir trumpesniuose, čiurną siekiančiuose aulinukuose, kai kurie pagražinti kailio atvartais – ir stilinga, ir šilta!

DELFI / Tomas Vinickas

DELFI / Tomas Vinickas

R.Rimšelienės kūrybai būdingas skirtingų spalvų derinimas, tokių batelių būta ir šioje kolekcijoje. Kontrastingi spalvų deriniai: oranžinė, mėlyna, elektrinė ir pilka arba ruda bei violetinė atrodo nuotaikingai, saulei vis rečiau nušviečiant gatves - tokia avalynė pakelia nuotaiką ir žingsniuoti darosi lengviau.

Kolekcijoje ne tik stilingi aukštakulniai, bet ir lygiapadžiai, kai kurie paįvairinti ryškiaspalviais raišteliais, kiti – minimalistiniai, elegantiški. Skirtingų batelių kolekciją vienija spalvų paletė, žaidimas skirtingais paviršiais ir R.Rimšelienės kūryboje atsikartojanti retro dvasia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis