Spalvingų garsenybių sąskrydis

Australijoje (Sidnėjuje) įvyko 2012 m. ARIA apdovanojimų ceremonija. Čia susirinko kaip niekada margos pramogų pasaulio žvaigždės.

Viena didžiausių vakaro žvaigždžių – kantri atlikėja Taylor Swift išsiskyrė retro stiliaus balta suknia, subtili elegancija nustelbė visomis spalvomis švytinčias kitas gražuoles.

Taylor Swift
Taylor Swift
Scanpix

Dainininkė Kimbra Lee Johnson vilkėjo australų dizainerės Annos Langdon suknelę, kuri taip pat neliko nepastebėta. Skulptūriškas apdaras paaukštintais pečiais ir plunksnų sijonu traukė ne tik įmantriu siluetu, bet ir spalvomis, raštais.

Kimbra Lee Johnson
Kimbra Lee Johnson
Scanpix

Dar viena margaspalvė apdovanojimų viešnia – manekenė Ruby Rose, kuri išsirinko dizainerių dueto „Romance Was Born“ suknelę. Ši simetriškais raštais marginta šaukte šaukė spiegė spalvomis.

Ruby Rose
Ruby Rose
Scanpix

Panašaus stiliaus apdaru vilkėjo ir dainininkė Missy Higgins, jos suknelė iš mados namų „Ode To No One's“ 2013 m. pavasario ir vasaros kolekcijos. Mėlynomis ir pastelinių spalvų geometrinėmis figūromis marginta suknelė atrodė moderniai.

Missy Higgins
Missy Higgins
Scanpix

Kitos renginyje dalyvavusios viešnios rinkosi auksinius, fuksijų, geltonus, žalius, violetinius ir margaspalvius apdarus. Per pastarąsias savaites tai spalvingiausi muzikos apovanojimai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis