Kaip susikurti išskirtinį šventinį įvaizdį?

Dizainerė K.Sviderskaitė pasakoja apie naują kolekciją ir dalijasi šventinės aprangos patarimais.

Kristina Sviderskaitė pristatė kolekciją, kurios išskirtinumu tapo koliažo būdu jungiami audiniai. Dizainerė sako: „Mano kolekcijos idėja – dėlionė, jungimas, eksperimentas.“ Kūryba tarytum žaidimas, kurio metu netikėtai atrandami nauji sprendimai ir deriniai.

Kristinos Sviderskaitės kolekcija
Kristinos Sviderskaitės kolekcija

Minimalistinio stiliaus kolekcijoje dizainerė naudojo lietuviškos pilkos spalvos variacijas, kurias praskaidrino skaisčia raudona, ryškia salotų spalva, sintetine oranžine. Pasak dizainerės, tokios spalvos asocijuojasi su gera nuotaika, suteikia energijos lyg vitaminai.

Naudodama natūralių ir sintetinių audinių kombinaciją, Kristina sukūrė šmaikščią, o kartu šiek tiek rimtą kolekciją: „Pilka siena netikėtai atranda P. Mondrianą.“ Kolekcija tinkama lietuviškam orui ne tik dėl audinių, bet ir dėl nuotaikos, šarmingi modeliai verčia šypsotis.

Kristinos Sviderskaitės kolekcija
Kristinos Sviderskaitės kolekcija

Kristinos Sviderskaitės kolekcija
Kristinos Sviderskaitės kolekcija

Šventinė apranga pagal dizainerę K.Sviderskaitę

Šventinei aprangai patariu rinktis aksomą, ažūrinius arba metalizuotus audinius. Kostiume galėtų vyrauti klasikinė juoda, tamsiai mėlyna, vyno raudona, metalo pilka spalvos. Šiuos tamsius tonus galite pagyvinti ryškių, o jeigu esate drąsi – net fluorescencinių spalvų arba blizgiais metallic akcentais.

Kristinos Sviderskaitės kolekcija
Kristinos Sviderskaitės kolekcija

Komplektą būtina papildyti detalėmis – aksesuarais. Tai gali būti įdomus minimalistinis papuošalas (vėrinys ar auskarai), stilingi bateliai, ilgos odinės pirštinės, įdomios faktūros pėdkelnės, metalo spalvos delninukas.

Šventinis ansamblis labai priklauso nuo vietos, kurioje jį vilkėsite. Šventei darbe siūlyčiau rinktis į akis nekrintantį įvaizdį ir pažaisti aksesuarais, pavyzdžiui, klasikinį kostiumėlį pagyvinti įdomiomis pėdkelnėmis, palaidine arba suknutę pagal naujausią tendenciją papildyti laisvai ant pečių užmestu švarkeliu.

Šventei namų aplinkoje galite rinktis laisvą stilių ir pabandyti suderinti, pavyzdžiui, džinsus ar suknelę su blizgiu arba faktūriniu megztinuku, palaidine, kad suteiktumėte šventei jaukumo.

Jeigu ruošiatės į prabangų vakarėlį, rinkitės ir prabangius audinius: aksomą, nėrinius, šilką. Tikrai nesuklysite pasirinkdamos suknelę, o kokia ji bus, priklauso nuo renginio aprangos kodo; nepamirškite ir brangių papuošalų. Šventėje galite likti ištikimos klasikai – tai maža juoda suknutė, tik nepamirškite, kad egzistuoja aksesuarai, galite eksperimentuoti jais kurdamos savitą įvaizdį.

Kristinos Sviderskaitės kolekcija
Kristinos Sviderskaitės kolekcija

Nepamirškite ir to, kad prie įvaizdžio prisideda viršutiniai drabužiai: siūlyčiau švarkelį (pavyzdžiui, aksomo, blizgaus audinio, odos) ar trumpą megztinuką iš moherio, o gal iš blizgių siūlų.

Avalynė taip pat svarbi – rinkitės laivelius, klasikinius aukštakulnius, neoficialioje aplinkoje įvaizdį galite papildyti storakulniais, platformomis, minimalistiniais ilgaauliais ar vyriško stiliaus bateliais. Atminkite, kad bateliai gali tapti įvaizdžio akcentu.

Ką turėsite rankose? Rankinė gali varijuoti nuo įvairių formų ir dydžių delninės (madinga su kilpa – rankena) iki mažos stilingos sakvojažo tipo rankinės. Ieškodama rankinės, atkreipkite dėmesį į odos faktūrą, spalvą, detales, tūrį.

Derindamos šventinį įvaizdį, nepamirškite individualaus stiliaus, asmenybės, nevenkite eksperimentuoti: derinkite, ieškokite, atraskite. Žinoma, neatsisakykite ir auksinės taisyklės „mažiau yra daugiau“. Tad nepersistenkite – dabar naujojo minimalizmo amžius.

Kristinos Sviderskaitės kolekcija
Kristinos Sviderskaitės kolekcija

Kristinos Sviderskaitės kolekcija JUNGTUKAI from Gedvile Tamosiunaite on Vimeo.

Nuotraukos - Gretos ir Gedvilės

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis