Kuo pradžiuginsite artimuosius: dovanų idėjos jai

Šventės jau visai čia pat, beliko savaitėlė iki laiko, kai šiltomis akimirkomis džiaugsimės su brangiausiais. Kuo pradžiuginti juos šį kartą?

Kad šventės netaptų galvos skausmu, siūlome keletą idėjų jūsų mylimiausioms. Mama, sesuo, draugė, mylimoji, dukra... Šį žmogų per šventes norime apiberti ypatingais komplimentais, apgaubti išskirtiniu dėmesiu ir padovanoti ką nors itin gražaus, jaukaus. Ieškantiems praktiškų dovanų verta pasidomėti stilingais žiemos aksesuarais, pavyzdžiui skrybėlaitėmis, pirštinėmis, rankinėmis ar piniginėmis.

Skrybėlaitė,
Skrybėlaitė, "Marks & Spencer"
Gamintojo nuotr.

Rankinė,
Rankinė, "Aldo"
Gamintojo nuotr.

Delninė,
Delninė, "Zara"
Gamintojo nuotr.

Prabangios puošmenos pradžiugintų kiekvieną! Kartais sunku atrasti tinkamą papuošalą, tačiau rinkdamiesi kokybiškus - neprašausite pro šalį.

Apyrankė,
Apyrankė, "Massimo Dutti"
Gamintojo nuotr.

Grožio dovanos taip pat puikus pasirinkimas, juk visos norime būti žavios. Žiemos sezonu ypač madingos blizgios šešėlių paletės ir įvairių rausvų atspalvių lūpų dažai.

Makiažo paletė,
Makiažo paletė, "Avon"
Gamintojo nuotr.

Galbūt jūsų brangiai moteriai artimesnės namų dekoracijos ir laisvalaikio dovanos? Tokių rasite ne tik knygynuose, interjero salonuose, bet ir vis populiarėjančiose internetinėse parduotuvėse.

Kai norisi smagiai praleisti laiką, nebūtina lėkti į miestą su draugais, kartais labiau traukia namai - jaukiai susirangyti fotelyje prie židinio ir atsiversti mėgstamą knygą. Nuotaikinga knyga, tai šauni dovana toms, kurios mėgsta kokybišką laisvalaikį. Jennifer Crusie romanas „Lažinamės“ prikaustys dėmesį! Tai šmaikšti ir netikėtų įvykių kupina knyga, kurioje sukasi romantiška dviejų žmonių istorija. Išminties ir aistros, intrigų, vilionių, net šantažo pasakojimas privers kvatotis ir su nekantrumu versti puslapius. Šia knyga tikrai nenusivils trokštantys ištrūkti iš kasdienybės gniaužtų!

Romanas
Romanas "Lažinamės", 30Lt, "Svajonių knygos"
Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis