Dizainerių duetas „A&V“ pristatė retro kolekciją

Mados gerbėjai savaitę pasitiko elegantiškais dizainerių dueto „A&V“ kūriniais. Tačiau kazino „Tornado“ pristatyta rafinuota kolekcija sulaukė ne tik gerų atsiliepimų dėl išskirtinės prabangos, bet ir neigiamų emocijų dėl vėlavimo bei mažo modelių kiekio.

Antradienio vakarą svečiai susirinko stebėti kūrėjų Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės naujausios kolekcijos pristatymo. Laukdami kolekcijos susirinkusieji bandė sėkmę dėliodami kortas ar prie žaidimų automatų, skanavo gėrimų.

DELFI / Šarūnas Mažeika

Prasidėjus šou kiek nuvylė - podiumu žingsniavo vos keli modeliai. O ir drabužiai ne kartą buvo demonstruojami tie patys - tik su apsiaustais ar be jų. Dėmesio buvo verti prabangūs kailiniai, sukurti bendradarbiaujant su „Carolinakmit“, jie žavėjo elegancija, subtilumu.

Ant podiumo pasirodė ir dizainerio A.Pogrebnojaus žmona Monika Račiūnaitė. Jauna mama netruko atgauti puikių formų po nėštumo, ji tapo ir pagrindiniu kolekcijos veidu.

DELFI / Šarūnas Mažeika

Vakarinė „A&V“ kolekcija skirta gracingai damai, turinčiai ne vieną progą pasisvečiuoti vakarėlyje. Retro dvasia dvelkė tamsios kokteilinės suknelės, rudų ir juodų atspalvių kailiai, vakarinės, blizgiais akmenimis siuvinėtos pirštinės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis