Kaip tikslingai apsipirkti per išpardavimus?

Po švenčių parduotuvėse laukia ne tik naujos kolekcijos, bet ir didžiosios nuolaidos. Kaip nesuklupti begaliniuose išpardavimų pasiūlymuose ir įsigyti teisingus pirkinius, kurie nedūlės spintoje?

Pastovi pirmųjų eilių viešnia mados pristatymuose – stilistė Louise Roe dažnai yra tituluojama viena stilingiausių vakarėliuose, renginiuose ar tiesiog gatvėje. Patyrusi mados žinovė iš Los Andželo turi ir savo vardo drabužių liniją. Šį kartą ji dalijasi stilingų pirkinių medžioklės patarimais.

Shutterstock nuotr.

● Išpardavimai – puikus metas išbandyti kažką naujo.
● Prieš įsigydamos prekę, mintyse ją priderinkite bent prie 3 turimų drabužių ar aksesuarų.
● Prieš apsipirkdamos patyrinėkite savo spintą. Išpardavimai padės užpildyti trūkstamus drabužinės skyrius. Galbūt iki šiol nerandate vakarinės batelių poros?
● Venkite pirkinių, kurie užkabina tik dėl kainos, itin maža tikimybė, kad juos naudosite. Nauji pirkiniai turi įsilieti į esamą garderobą.
● Pasižvalgykite prekių, kurios tiktų ir ateinančiam sezonui.
● Pagalvokite apie šiltesnius orus, galbūt išpardavimų metu rasite stilingų palaidinių, kurios pravers pasibaigus žiemos šalčiams.

Kokie šio sezono geidžiamiausi pirkiniai pagal L.Roe? Visų pirma stilistė siūlo apžvelgti aksesuarus. Mėgstančioms komfortą pavasariop pravers elegantiški trumpaauliai lygiu padu, kiek smailėjančia nosele. Toms, kurioms svarbiausia įvaizdis, vertėtų dairytis panašių aulinukų, tik su masyvia aukšta pakulne ir sodresnės spalvos. Lygiapadžiai puikiai derės prie laisvo silueto megztinio ir tiesių kelnių, o aukštakulniai – prie madingų odinių kelnių ir stilingo liemenuoto švarkelio.

''Miu Miu''
''Miu Miu''
Žurnalas "Moteris"

Taip pat išpardavimai yra tinkamas laikas įsigyti naują rankinę. Patogiusia – talpi, minimalistinės formos ir ramių, prigesintų spalvų. Tokia derės prie daugelio įvaizdžių, neatsibos. Jei norisi ne klasikinio, o madingesnio daiktelio – dairykitės rankinių, sudurtų iš skirtingų spalvų ar faktūrų odos, ddienraščiui The Daily Mail atvirauja Louise.

"Fendi"
AFP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis