„Auksiniai gaubliai“: kuri garsenybė stilingiausia? Balsavimas

„Auksinių gaublių“ ceremonijoje įžimybės pasirodė vilkėdamos išskirtinius apdarus. Ryškiausia vakaro tendencija tapo kūno spalvos suknios, kurios pabrėžė išpuoselėtas gražuolių figūras.

Perregimų ir kūno spalvos audinių kombinacijas rinkosi gerai žinomos ekrano žvaigždės: Helen Hunt, Megan Fox, Amy Adams, Amanda Seyfried, Kerry Washington ir kitos. Į šviesiųjų gretas stojo ir baltomis sukniomis pasidabinusios Anne Hathaway, Francesca Eastwood bei supermodelis Heidi Klum.

Kaley Cuoco
Kaley Cuoco
Reuters/Scanpix

Kaip visada netrūko juodųjų gulbių, juodos spalvos apdarais pasipuošė daugiausia gražuolių, nuo balsingosios Adele iki charizmatiškosios Kate Hudson ar subtiliosios Nicole Kidman.
Nicole Kidman
Nicole Kidman
AFP/Scanpix

Madingus brangakmenių atspalvius – safyro, rubino ir deimantais nusagstytas suknias vilkėjo taip pat ne viena garsenybė. Būryje gražuolių, pasidabinusia sodria bordo suknia, ypač išsiskyrė jauna atlikėja Taylor Swift.

Taylor Swift
Taylor Swift
Reuters/Scanpix

Būta ir tokių, kurios nepabijojo rizikuoti susiliedamos su raudonuoju kilimu. Raudonųjų fronte stilingiausia buvo mados namų „Oscar de la Renta“ suknią vilkinti Jessica Alba.
Jessica Alba
Jessica Alba
Reuters/Scanpix

Tarp ceremonijos viešnių buvo ir pasirinkusių pastelinius ar priešingai – ryškiaspalvius apdarus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis