M.Petruškevičius naujai vaikinų grupei drabužių ieškojo Londone

Prieš metus Kaune susibūrusi nauja vaikinų grupė „Andrew Flame“ palengva skinasi kelią į pripažinimą. Šį kartą jie prisistato oficialiai ir kviečia įvertinti pirmąją fotosesiją.

„Andrew Flame“ nariai daug dėmesio skiria ne tik muzikai. Vaikinai sutaria, jog įvaizdis jiems - ypatingai svarbus, todėl jį kurti patikėjo profesionalams - fotomenininkui Gediminui Žilinskui, stilistui Mantui Petruškevičiui ir kirpėjui Raimondui Pastarneckui.

„Drabužių vaikinams vykau ieškoti į Londoną. Vaikščiojau po mažas vintažines parduotuvėles Kamdentaune, Koventgardene bei Šorediče ir suradau kai ką ypatingo. Tokius drabužius vadinu išskirtiniais. Jie buvo sukurti tam, kad būtų dėvimi metų metus. „Andrew Flame“ drabužiai pagaminti iš tvirtų medžiagų ir odos, puikiai sukirpti ir pasiūti“ - apie vaikinų grupės stiliaus kūrimą pasakojo M.Petruškevičius.

„Andrew Flame“
„Andrew Flame“
Gedimino Žilinsko nuotr.

Savo studijos duris vaikinams atvėrė ir žvaigždžių ypatingai vertinamas fotomenininkas Gediminas Žilinskas. Jis taip pat negailėjo komplimentų „Amber Flame“ nariams: „Jie jauni ir talentingi, prieš objektyvą elgėsi ypač profesionaliai.“

Grupės narių šukuosenomis prieš fotosesiją pasirūpino vienas geriausių kirpėjų pasaulyje Raimondas Pasternackis. Jis keturiems vyrukams šukuosenas kūrė beveik tris valandas. „Pakeitėme juos neatpažįstamai“, - pasakojo jis.

„Andrew Flame“
„Andrew Flame“
Gedimino Žilinsko nuotr.

Praėjusiais metais Lietuvoje vykusiuose milžiniškuose muzikiniuose renginiuose „Andrew Flame“ jau turėjo progų išbandyti savo jėgas ir, kaip patys tvirtina, stovėti vietoje neketina. Grupės lyderis Andrius Grybauskas per pastaruosius šešerius metus sukūrė 40 dainų. Iš jų net 10 jau įrašytos. 

Šešerius metus kurdamas ir tobulėdamas 22-ejų Andrius Lietuvos pramogų pasaulį pasiruošęs sudrebinti originalia muzika, kuri jau sulaukė palankių įvertinimų. Vaikinas supranta, jog norint įsitvirtinti pramogų versle, reikia daug dirbti, tačiau tai jo nė kiek nebaugina. „Andrew Flame“ lyderis groti gitara ne vienerius metus mokėsi privačiose garsiausių Lietuvos ir pasaulio gitaristų pamokose.

Grupės nariai - profesionalūs muzikantai. Bosinę gitarą įvaldęs Andriaus brolis Marius, Muzikos akademijoje būgnų specialybės subtilybių besimokantis būgnininkas Vaidas ir klavišininkas Ignas, taip pat grojantis ir „Nemuno“ ansamblyje, Kauno technologijos universitete (KTU) studijuojantis muzikos technologijas. Grupės lyderis - ketvirtakursis KTU ekonomikos specialybės studentas.

„Andrew Flame“
„Andrew Flame“
Gedimino Žilinsko nuotr.

„Esu sukūręs apie 40 dainų, todėl savaime atėjo laikas kurti profesionalią muziką ir pristatyti savo galimybes visuomenei. Panorau įkurti grupę. Kadangi mano ir brolio Mariaus muzikos skoniai sutapo, ėmėme groti abu. Marius groja bosine gitara. Kitų narių ieškojome per draugus ir pažįstamus. Būtent taip atradome Igną ir Vaidą. Man patinka, kad mūsų požiūris ir skonis muzikai sutampa. Jie visuomet pasiūlo įvairių kompozicinių idėjų. Pradėjome groti, repetuoti, įvertinome, kaip mums sekasi bendrauti. Manau, viskas puikiai pavyko. Pavadinimą „Andrew Flame“ sukūrėme neseniai, turime planų koncertuoti ir užsienyje“, - apie grupės sukūrimą pasakojo Andrius.

Atlikėjai praėjusiais metais savo pasirodymus surengė didžiausiuose šalies muzikiniuose renginiuose. Jie koncertavo festivaliuose „Bike Show Millenium“, „Tamsta muzika“, „Kauno dienose“. „Andrew Flame“ studijoje įrašė 10 dainų, kurias suguldė į reprezentacinį albumą. Jis buvo dovanojamas grupės gerbėjams. Debiutinį albumą atlikėjai ketina išleisti šių metų pabaigoje.

„Andrew Flame“
„Andrew Flame“
Gedimino Žilinsko nuotr.

„Mūsų dainos - įdomios, gauname daug teigiamų atsiliepimų apie kūrybą iš gerbėjų. Jų vis daugėja, taigi, nusprendėme atsidėti šiai sričiai rimtai. Muzika - visų mūsų širdyse. Pagrindinis mūsų siekis - groti visiškai atsidavus. Jeigu ateis toks momentas, kai iš tiesų visi galėsime gyventi vien muzika - bus fantastika, - kalbėjo vaikinų grupės lyderis Andrius ir pabrėžė, kad jo įkurtos grupės nariai neketina pasiduoti madai - Norime būti originalūs, nesistengiame nieko kopijuoti, tačiau neslėpsiu, man ypač patinka Philipas Sayce'as ir Joe Bonamassa.“

„Andrew Flame“
„Andrew Flame“
Gedimino Žilinsko nuotr.

Jau kovo mėnesį „Andrew Flame“ koncertuose pristatys savo ankstesnes bei naujausias dainas. Artimiausi grupės koncertai jau suplanuoti. Atlikėjai savo gerbėjus kovo 8 dieną kviečia į Vilniaus gyvos muzikos klubą „Tamsta“, o kovo 15-ąją - į Kauno naktinį klubą „Combo“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis