10 daiktų, kuriems reikėtų rasti vietos rankinėje

Sakoma moterys į rankinę sutalpina visą gyvenimą, o kas jose slepiasi iš tiesų? Pasitikrinkite ar turite tai, kas rankinėje tikrai nepamaišytų.

Veidrodėlis
Nedidelis veidrodėlis turėtų atsidurti kiekvienos savimi besirūpinančios moters ar merginos rankinėje. Reprezentatyvi išvaizda šiais laikais ypač aktuali, nesvarbu ar keliaujate į susitikimą, ar kiaurą dieną sėdite biure. Nutrupėjęs blakstienų tušas arba ties dantimis įstrigęs užkandžio likutis gero įspūdžio nepadarys. Tad visuomet nešiokitės mažutį veidrodėlį greta, nežinia kada jo gali prireikti.

Veidrodėlis,
Veidrodėlis, "Douglas"
Gamintojo nuotr.

Plaukų šepetys arba šukos
Tvarkinga šukuosena taip pat labai svarbi įvaizdžio detalė. Ne vietoje išsišokęs plaukas, netikėtas vėjas ar lietus, neplanuotas susitikimas ir t.t. – visais atvejais pagelbės šukos, plaukų gumelė ar segtukai. Pora minučių ir nepaklusnius plaukus galite surišti į glotnią ponio uodegėlę ar elegantišką kuodelį.

Knyga arba žurnalas
Būna situacijų, kai tenka ilgai laukti, kad netektų nuobodžiauti, įsimeskite į rankinę mėgstamą žurnalą arba nedidelę knygą. Ar esate girdėjusios apie intriguojančias „Svajonių romanų“ istorijas, kurios išsiskiria ne tik įtraukiančiu turiniu, bet ir kišeniniu formatu. Į rankinę puikiai telpantis romanas neapsunkins, pravers laukiant susitikimo, transporto ar tiesiog padės atsikvėpti nuo intensyvios kasdienybės. Pirmoji romanų trilogijos „Vyrai mainams“ knyga „Nuogas Niujorkas“ pasakoja apie Čarlį Vinslou. Čarlis nėra paprastas Niujorko vaikinas – jis turtingas, sėkmingai dirba ir paprastai sukiojasi tarp žvaigždžių. Tad kaipgi atsitiko, kad Šv. Valentino dieną jis eis į pasimatymą su Bri Kingston? Tačiau Čarlio nuostabai Bri jį traukia. Jos keistas stilius ir nuoširdumas gundo norėti daugiau. Tik ar Bri sugebės tinkamai pasinaudoti jai suteikta galimybe? Galbūt būtent tokio lengvai skaitomo bei gerai nuteikiančio romano jums ir trūksta?

Gamintojo nuotr.

Rankinės formato romanas „Nuogas Niujorkas“, kaina 7 Lt www.svajoniuknygos.lt

Nagų lakas
Ši grožio priemonė pravers dėl daugiafunkciškumo – juo ne tik padailinsite nagus, bet ir išgelbėsite nubėgusią pėdkelnių ar kojinių akį. Praktiškiausia įsimesti neutralios, pavyzdžiui, kūno ar perregimos spalvos nagų lako.

Nagų lakas
Nagų lakas "Vernis", "Dior"
Žurnalas "Moteris"

Kosmetinė
Kosmetinės taip pat reikėtų nepamiršti, joje patariama nešiotis lūpų blizgį ar balzamą, blakstienų tušą ir rankų kremą. Pastarasis ypač pravers šaltuoju metų laiku, kai oda sparčiau išsausėja, ima pleiskanoti. Taip pat pravers drėgnos servetėlės.

Kosmetinė,
Kosmetinė, "Ornamentum"
Gamintojo nuotr.
Lūpų blizgis
Lūpų blizgis "Douglas", blakstienų tušas "Max Factor"
Gamintojo nuotr.

Dezodorantas
Nesvarbu ar žiema, ar vasara, dezodorantas – vienas iš privalomų objektų rankinėje. Kartais prakaitas išmuša visai netikėtai, o kažin ar kas labiau atstumia, nei nemalonus kvapas.

Kvepalai
Mažas mėgstamų kvepalų buteliukas tikrai nepamaišytų, juk smagu, kai nosį kutena svaiginantis aromatas. Galbūt iškart po darbo laukia vakarėlis, o rytinis kvepalų lašelis jau išsisklaidė, tad kelioninis flakonas – puiki alternatyva.

Kvepalai
Kvepalai "Miss Dior Cherie"
Gamintojo nuotr.

Rašiklis ir užrašų knygelė
Rašiklio gali prisireikti bet kada, jei ant darbo stalo turite rašymo priemonių, nors vieną įsimeskite į rankinę. Paprastai reikia ir turėti ant ko rašyti, taigi nedidelė knygelė ar eskizų sąsiuvinis taip pat pravers. Juk pačios geriausios idėjos kyla visai netikėtai, ką gali žinoti, galbūt jūsų užfiksuota mintis pakeis gyvenimą?

Eskizų sąsiuvinis,
Eskizų sąsiuvinis, "Ornamentum"
Gamintojo nuotr.

Piniginė
Šiais laikais be jos – nė iš vietos, žinoma, yra tų, kurios nemėgsta nešiotis grynųjų ir pirmenybę teikia kortelėms. Galite piniginę pakeisti stilingu kortelių dėklu. Kokybiškos odinės galanterijos rasite aksesuarų parduotuvėse, kuriose jau pasirodė naujausios kolekcijos.

Piniginė,
Piniginė, "Grosvenor" (polyvore.com archyv. nuotr.)
Gamintojo nuotr.

Vanduo
Nedidelį vandens buteliuką reikėtų su savimi turėti nuolat. Vanduo skaistina odą, atgaivina ir valo organizmą. Mitybos ekspertai pataria per dieną išgerti bent 2 litrus vandens, nepamirškite, kad vanduo padeda atsikratyti ir vieno kito nepageidaujamo kilogramo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis