Artėjantis pavasaris kviečia žaisti spalvomis

Sodrių spalvų: narcizų, mėlynųjų irisų ir tulpių – audinius savo naujausiai pavasario ir vasaros kolekcijai parinkę „Kristi Andress“ dizaineriai ateinantį sezoną siūlo ne tik sužydėti gėlių spalvomis, bet ir išdrįsti jas stilingai derinti tarpusavyje.

Moteriškos linijos dizainerė Kristina Kalinauskaitė ir vyriško klasikinio kostiumo meistras Andrius Sergejenko šios kolekcijos akcentais parinko optimistišką pavasario nuotaiką bei augimo idėją. 

„Mūsų kūryboje ši kolekcija tikrai išskirtinė tuo, jog joje šiltajam sezonui pasiūlėme daug ryškių spalvų, tačiau tokių, kurios gali būti stilingai derinamos viena su kita. Todėl dauguma modelių yra išskaidyti į viršutines ir apatines dalis tam, kad būtų galima įvairiai komplektuoti ne tik skirtingus drabužius, bet ir audinius bei spalvas”, – pasakojo dizainerė K.Kalinauskaitė. 

D.Babravičiūtės nuotr.

Natūralios medvilnės bei plazdančio šilko drabužiai buvo dekoruoti sparnuotais pievų gyventojų motyvais: laumžirgiais, drugeliais ir karkvabaliais, kurie išpjaustyti lazeriu arba matomi audinių raštuose. Be to, visiška naujovė dizainerių kūryboje yra švarkeliai iš natūralios odos ir trijų modelių avalynė. 

D.Babravičiūtės nuotr.

„Spalvomis, audiniais ir faktūromis siekiame perteikti optimistišką, pavasarišką nuotaiką bei augimo koncepciją, dėmesį telkiame į tai, kaip kievienam žmogui svarbu individualiai rinktis ir augti, kūrybiškai tobulėti pačiam komplektuojantis įvairius įvaizdžius”, - pasakojo K. Kalinauskaitė. 

D.Babravičiūtės nuotr.

„Kristi Andress“ ženklas žymi dviejų dizainerių – Kristinos Kalinauskaitės ir Andriaus Sergejenko – sukurtus drabužius ir aksesuarus, kuriuose derinamos modernios technologijos ir rankų darbo tradicijos. 

K. Kalinauskaitė kurti drabužiai kabo ne vienos žymios moters spintoje. Klasikinių siluetų, švelnių linijų, elegantiški, moterišką grožį pabrėžiantys modeliai siuvami iš išskirtinai kokybiškų audinių, vadovaujantis paskutinių mados tendencijų pojūčiu. 

D.Babravičiūtės nuotr.

A. Sergejenko bene geriausiai išmano Rytų Europoje unikalų siuvimą (bespoke tailoring), mokslus baigęs Londono Savile'io alėjos akademijoje (Savile Row Academy. Jo mokytojas – vienintelis siuvėjas, kurį Britų imperijos ordinu yra apdovanojusi karalienė Elžbieta II). Dabar Andrius yra ne tik profesionalus siuvėjas, bet ir Savile’io alėjos akademijos dėstytojas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis