Kaip ir su kuo derinti kitą sezoną itin madingus margus drabužius

Ko netrūks kitą sezoną – ogi raštų! Įvairiausi marginimai, nuo ritmiškai pasikartojančių grafinių, iki chaotiškų abstrakčių užplūdo Paryžiaus podiumus. Kaip vilkėti raštuotus drabužius, kad sukurtumėte efektingą ansamblį?

Vis dažniau derinami tų pačių ar skirtingų raštų apdarai. Margintas kostiumėlis pavasarį bus bene stilingiausias pasirinkimas. Žinoma, jam dėvėti reikia ryžto, tačiau rizika atsipirks, jei remsitės dizainerių siūlomais pavyzdžiais. Mados namai „Lanvin“ šįmet pateikė garsiosios dizainerės Elzos Schiaparelli palaidines, sukneles ir ansamblius, margintus gėlėmis ar nusagstytus vabalais. Masyvūs nuotaikingi piešiniai – aliuzija į siurrealizmą, pastaruoju metu vis daugiau dizainerių siūlo drąsiai žaisti su mada ir nebijoti savitos kūrybos.

"Lanvin" 2013-2014 m.
Sipa/Scanpix

Derindamos skirtingus raštus nustebsite, kaip jie gali pabrėžti vienas kitą ir puikiai derėti. Lengviau suderinsite skirtingus raštus, jei juose pasikartos panašios spalvos ar formos.

"Dolce & Gabbana" 2013 m.
AFP/Scanpix

Klasikinis derinimo būdas – margintus apdarus vilkėti prie klasikinių spalvų: juodos, baltos, pilkos, tamsiai mėlynos ar kūno. Tuomet raštas atrodys ne toks intensyvus, tarytum prislopintas. Verta išbandyti ir raštuotą drabužį prie dvispalvio, pavyzdžiui, juodai balto, tai įdomesnis derinys, tačiau solidus.

Sipa Press/Scanpix

Savaitgaliui ar laisvalaikiui puikiai tiks margintų ir džinsinių audinių derinys. Jis neįmantrus, neįpareigojantis, tačiau madingas.

"Zara"
Gamintojo nuotr.

Vakarui bei susitikimui su kompanija rekomenduojamas dar vienas drąsesnis derinys. Ar bandėte raštuotus drabužius vilkėti kartu su blizgiais arba odiniais? Tai drąsus žingsnis, bet nuteikiantis smagiam ir linksmam vakarui. Tad jei savaitgalį planuojate apsilankyti vakarėlyje, nepabijokite įvairiausių marginimų, piešinių, aplikacijų, žėrinčių paviršių ir odos.

"Burberry" 2013-2014 m.
Sipa/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis