Į spalvingą kolekciją garsios lietuvės atėjo apsirengusios juodai

Įkvėptos pavasarinio polėkio, dizainerės Rūta Rimšelienė ir Auksė Poškuvienė sujungė kūrybines pajėgas ir pristatė jausmingą kolekciją. Viena dizainerių pasirūpino romantiškomis suknelėmis, kita – spalvinga avalyne.

Dizainerių dueto kolekcija sužibo vaivorykštės spalvomis, ketvirtadienio pavakarę demonstruotos šilkinės suknelės atnešė tikrų tikriausią pavasarį. Akyse raibuliavo pastelinėmis spalvomis išmarginti audiniai, dizainerė A. Poškuvienė savo kurtoms suknioms parinko stilizuotus gėlių raštus, nuo smulkių žiedelių, iki išstambintų gėlių fragmentų. Vienos manekenės vilkėjo laisvas tunikas, kitos – sujuostas plačiais diržais, kurie yra riški šio sezono tendencija.

DELFI / Tomas Vinickas

Kolekcijoje buvo ne tik japonišką sakurų sodą primenančių pastelinių suknučių, bet ir ryškesnių: sodri violetinė, miško žalia, vaiskiai mėlyna ar ugninga oranžinė. Nuotaikingai atrodė prie suknelių priderintos ryškiaspalvės pėdkelnės ir bateliai. Į duetą susijungusios avalynės dizainerė R. Rimšelienė ir šilkines sukneles sukūrusi A. Poškuvienė drąsiai žaidė spalviniais deriniais.

DELFI / Tomas Vinickas
DELFI / Tomas Vinickas

Vasariški ir nuotaikingi R.Rimšelienės bateliai sulaukė pagyrų. Jie buvo patys įvairiausi: aukštakulniai atviromis noselėmis, bateliai, segami ties čiurna, aulinukai su platforma, vienspalviai ar sudurti iš skirtingos faktūros bei spalvos odos. Avalynės dizainerė neslėpė, kad iš pademonstruotų batelių naujausi – originalūs žemapadžiai. Daugiau išskirtinių modelių Rūtos gerbėjai galės išvysti būsimoje pavasario ir vasaros kolekcijoje.

DELFI / Tomas Vinickas

Į kolekciją susirinkusios garsios Lietuvos moterys neatrodė pasiruošusios sutikti pavasarį. Dauguma pasidabino pilkais, juodais ar kitų tamsių spalvų apdarais. Verslininkė Irena Marozienė šildėsi masyvia pilka skara, aktorė Nijolė Narmontaitė užsisegė juodą odinį švarkelį, o šviesią šukuoseną slėpė po tamsia megzta kepure. Pilkais atspalviais bei žiemiškais aksesuarais pasipuošė ir B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos direktorė Laimutė Užkuraitienė. Galbūt išvydusios spalvingą kolekciją damos drąsiau rinksis ryškius ir pavasariu dvelkiančius apdarus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis