Žinomi Lietuvos žmonės tapo modeliais

Pavasario permainų vėjai padvelkė mados pasaulyje ‒ jos mylėtojams pristatytos žaismingos keturių linijų pavasario ir vasaros kolekcijos. Renginyje dalyvavo daugelis mūsų šalies mados ir pramogų pasaulio įžymybių, o kai kurie jų ryžosi žingsniuoti podiumu.

Pasak „Springfield“ kolekcijos drabužius demonstravusios dainininkės Augustės Vedrickaitės, modelio rolėje jai teko pabuvoti pirmą kartą ir tikisi, kad ne paskutinį, nes ši patirtis padarė didelį įspūdį. Apibūdindama savo rengimosi stilių, Augustė sakė, kad jai svarbu jaustis patogiai, laisvai, nerūpestingai, bet kartu stilingai. „Komplektas, kurį pristačiau, atitiko visus šiuos kriterijus, todėl jaučiausi savimi, tačiau dar gražesnė ir dar labiau išskirtinė“, – džiaugėsi dainininkė.

Dainininkė Augustė Vedrickaitė
Dainininkė Augustė Vedrickaitė
DELFI / Kiril Čachovskij

Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis pasakojo, kad jam aprangoje labai svarbus išskirtinumas. „Gyvenime esu nuolat ieškantis žmogus, todėl man patinka, kai tai atsispindi ir mano aprangoje. Labiausiai vertinu įdomias detales, netradicinius sprendimus ir, žinoma, naujas idėjas – tai padeda atskleisti ir išryškinti asmenybę. Manau, kad man sukurtas įvaizdis derinant „Springfield“ ženklo drabužius, mane puikiai atitiko – truputėlį maištaujantis, nebijantis nusižengti aprangos taisyklėms: derinantis klasiką prie gatvės stiliaus, nebūtinai į batus įsiveriantis raištelius, atrodantis ryškiai ir tam neieškantis progos“, – savo stiliaus pojūtį apibūdino Šarūnas.

Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis
Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis
DELFI / Kiril Čachovskij

Naujausią moteriško apatinio trikotažo „women‘secret“ pavasario ir vasaros kolekciją demonstravo grupės „Pinup girls“ merginos. „Modelių vaidmuo – mums ne naujiena, tačiau pristatydamos moteriškumu alsuojančius, jaukius naktinius drabužėlius jautėmės ypatingai – tarsi fėjos: trapios, mielos ir magiškos“, – sakė dainininkės.

''Pinup Girls'' dainininkė Simona Šermukšnytė
''Pinup Girls'' dainininkė Simona Šermukšnytė
DELFI / Kiril Čachovskij

Šventinio vakaro svečius maloniai nustebino naujas dainininko Vaido Baumilos įvaizdis, kuriam, pasirinkus „Pedro del Hierro“ drabužių ansamblį, buvo sukurtas klasikinis, elegantiškas stilius. „Drabužiai, kuriuos teko demonstruoti, visiškai atitiko dabartinį mano stilių – stilingo ir elegantiško vaikino. Ką gali žinoti, galbūt vieną dieną tapsiu solidžiu verslininku, bent jau mano demonstruotas drabužis mane tam labai įkvėpia“, – šypsojosi Vaidas.

Dainininkas Vaidas Baumila
Dainininkas Vaidas Baumila
DELFI / Kiril Čachovskij

Ant pavasariu dvelkiančio podiumo taip pat buvo galima išvystyti dainininkes Aistę Pilvelytę ir Kariną Krysko, šokėjus Donatą Bakėjų, Tadą Rimgailą ir Kristiną Navickaitę-Tiną, aktorę Kristiną Savickytę bei tituluotą gražuolę Gabrielę Martirosianaitę. Nepriekaištingą vakaro estetiką užtikrino ir originaliu Lietuvos įžymybių stiliumi pasirūpino stilistė Olga Filatova-Kontrimienė.

Manekenė Gabrielė Martirosianaitė
Manekenė Gabrielė Martirosianaitė
DELFI / Kiril Čachovskij

„Mūsų kolekcijos dedikuojamos talentingiems, išskirtinį stilių ir kūrybiškumą vertinantiems žmonėms. Todėl mums be galo malonu, kad šiam šventiniam madų vakarui pavyko suburti tokį būrį talentingų ir originalių asmenybių, kurios mums patikėjo savo pavasario stiliaus sukūrimą ir juo liko labai patenkintos“, – sakė „Grupo Cortefiel“ Baltijos šalyse atstovaujančios bendrovės „KarKat Fashion“ vadovė Karinee Sildnik.

Kolekcijos pristatymo akimirkos – fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis