Lietuvos dizaineriai išrinko stilingiausią dviratininko kostiumą

Žymūs Lietuvos dizaineriai išrinko stilingiausią dviratininko kostiumą, kurio autore tapo Ugnė Martinaitytė iš Vilniaus dailės akademijos. Dalyvių kūrinius vertino kompetentinga komisija: Seržas Gandžiumianas, Aušra Žvirblienė-Haglund, Daiva Urbonavičiūtė, Kristina Kruopienytė ir Aleksandras Pogrebnojus.

Jaunųjų dizainerių madų šou vyko prekybos centre „Panorama“. Kiekvienas iš dizainerių pristatė vientisą dviratininko stilių, kurio vienas pagrindinių elementų – šalmas. Iš viso jaunųjų dizainerių konkurse dalyvavo 14 dalyvių, kai kurie iš jų paruošė net po kelis dviratininko stiliaus variantus. Dauguma dalyvavusių – Vilniaus dizaino kolegijos ir Vilniaus dailės akademijos studentai, tačiau prie jų prisijungė ir „Mados infekcijos“ dalyviai bei dizainerių duetai.

Apdovanojimų akimirka
Apdovanojimų akimirka
Organizatorių archyvas
Laimėtojos sukurtas stilius
Laimėtojos sukurtas stilius
Organizatorių archyvas

„Aktyviai gyventi visiškai nereiškia kasdien valandų valandas leisti sporto salėje ar bėgioti ilgas distancijas, dviratis – viena stilingiausių aktyvaus gyvenimo būdo detalių, – pastebi konkursą organizavusios įmonės „Sportland LT“ rinkodaros vadovė Justina Barauskaitė. – Šiuo madų šou norėjome parodyti, kad net sportas gali tapti labai stilingu laisvalaikio leidimo būdu ir akivaizdu, kad šią idėją palaiko jaunieji mados kūrėjai“.

Gintarės Salemonaitės modelis
Gintarės Salemonaitės modelis
Organizatorių archyvas

Komisijos aukščiausias balais įvertinta U. Martinaitytė neslepia džiaugsmo ir negaili pagyrų kitiems konkurse dalyvavusiems kolegoms: „Savo kūriniu norėjau parodyti naują dviratininko stiliaus interpretaciją ir ja sujungti stilingą aprangą bei patogumą. Manau, visi dalyviai buvo išradingi ir pateikė įdomias idėjas dviratininko stiliui“. Į geriausio dviratininko stiliaus kūrėjo vardą taip pat pretendavo: Eva Baliul, Ieva Misiulaitytė, Eglė Ališauskienė, Modesta Kremerytė, Gintarė Salemonaitė, Kristina Valančiūtė, Birutė Jašinskaitė, Rūta Repalaitė, Karolina Janulevičiūtė, Roberta Kučinskaitė. Taip pat duetai – „Atsikeli ir varai“ ir „Chamės“.

Robertos Kučinskaitės modelis
Robertos Kučinskaitės modelis
Organizatorių archyvas

Šis dviratininko stiliaus dizianerių šou yra balandžio 18-21 dienomis „Panoramoje“ vykstančios dviračių mugės dalis. Sekmadienį „Panoramoje“ vyks vaikų dviračių lenktynes bei daugelis kitų aktyvių ir smagių visai šeimai pramogų. Tą pačią dieną organizuojamas ir neįprastai dekoruotų dviračių. Mugėje taip pat pristatomi naujausi dviračiai, o profesionalūs konsultantai padeda išsirinkti dviratį pagal kiekvieno pirkėjo asmeninius poreikius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis