L.Larionova siūlo žaismingą ir netradicinę madą

Dizainerė Lilija Larionova pristatė nuotaikingą 2013-2014 metų rudens bei žiemos kolekciją. Podiumu žingsniavo elegantiškos damos, plaukus slepiančios po masyviomis skaromis. Rodos, rudenį nebijosime plačių siluetų ir žaismingų detalių.

Nuo spalvų, iki subtilių elementų – visa alsavo optimizmo ir modernumo deriniu. Kalbėdama apie savo kolekciją L. Larionova pati stebėjosi, kad joje nėra taip pamėgtos pilkos spalvos. „Nė vieno drabužio! Iššūkis man pačiai“, – nusijuokė drabužių kūrėja. Lilijos kolekcija svečius džiugino švelniai rožiniais (angl. Baby Pink), ryškiai žaliais ir auksiniais atspalviais.

Lilijos Larionovos modelis
Lilijos Larionovos modelis
DELFI / Kiril Čachovskij

Smagiai nuteikė išskirtiniai audinių raštai: paltai, sijonai ir skaros buvo margintos mažomis lūpomis, o ilgos suknios – skirtingų dydžių juostomis. Savotiško sarkazmo kolekcijai suteikė elegantiško, provincijos ir sportinio stiliaus derinimas. Masyvios po kaklu surištos skaros priminė senolių pamėgtą įvaizdį, tačiau išdidinti siluetai ir balti sportiniai bateliai pabrėžė modernų ir drąsų požiūrį į madą.

Lilijos Larionovos modelis
Lilijos Larionovos modelis
DELFI / Kiril Čachovskij

Patogios drabužių formos ir natūralūs audiniai – šilkas, kašmyras, trikotažas, medvilnė, vilna kiekvienai moteriai leistų pasijausti jaukiai net darganotą ar vėsią dieną. Labiau kasdieniam vilkėjimui pritaikyti L. Larionovos drabužiai skirti miesto damai, siekiančiai išsiskirti iš minios ir trokštančiai būti stilingai.

L. Larionovos 2013-2014 metų rudens ir žiemos kolekcijoje vyravo paltai, laisvi (angl. Oversized) drabužiai ir ilgos arba kelius siekiančios suknelės. Dizainerė akcentavo audinius, formas ir faktūras.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis