Nauja tendencija – paukščiais marginti drabužiai

Pavasarinėje madoje vyrauja įvairiausi raštai: dryžiai, kvadratų žaismas, gėlės ar abstraktūs piešiniai. Tačiau išandykite šį tą naujo ir netikėto – ieškokite paukščiais puoštų apdarų.

Šį kartą dizaineriai pavasario ir vasaros kolekcijoms įkvėpimo sėmėsi iš gamtos. Drabužiuose jungė gamtoje matomus spalvų derinius, audinius dekoravo įvairiausiais augalais: lijanomis, lapuočiais, palmių šakelėmis ar margaspalvėmis gėlėmis. Ant suknelių, palaidinių, kelnių bei kitų drabužių nutūpė ne tik paukščiai, bet ir smulkesni gyviai – drugeliai bei vabalėliai.

Papildykite spntą spalvingu apdaru, kuris įvaizdžiui suteiks žaismingumo. Paukščiais išmarginti drabužiai atrodo įdomiai. Gėlių raštai jau tapo kiekvieno šiltojo sezono tendencija, o paukščiai – nauja, gaivu ir modernu.

''Issa''
''Issa''
AFP/Scanpix

Paukščiais dekoruoti apdarai tinkami ir dienai, ir vakarui. Mados namai „Francesco Scognamiglio“ 2013 m. pavasario ir vasaros kolekcijoje pateikė modelių, kuriuos puošė auksu žėrintys kolibriai ar kregždės. Lengvos perregimų audinių suknios bei palaidinės, praturtintos blizgiais paukščiais, dvelkė dramatiška prabanga.

''Francesco-Scognamiglio''
''Francesco-Scognamiglio''

Jei manote, kad paukščių bei jų motyvų raštai jūsų spintoje neprigis, ieškokite kuklesnių daiktų, pavyzdžiui, skarelės, šaliko ar delninės. Gyviais išmarginti aksesuarai subtiliai pabrėš išskirtinį stilių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis