Vasariški aksesuarai – madingiausia perforuota oda

Lazeriu pjaustyta, karpyta ar skylutėmis išmušta oda šįmet itin madinga. Tokie aksesuarai atrodo pavasariškai, nuotaikingai ir šauniai dera prie lengvų apdarų.

Odos gerbėjos neturėtų nusiminti ir šiltuoju metų sezonu. Nors lauke šilta, odiniai drabužiai bei aksesuarai vis dar madingi ir puikiai tinkami pavasario garderobe. Svarbu žinoti, kokiu būdu apdorotą odą rinktis. Šį sezoną madingiausi perforuotos odos gaminiai. 

Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 1279 Lt
Gamintojo nuotr.
Delninė
Delninė "Coccinelle", 259 Lt
Gamintojo nuotr.

Įvairiomis figūromis iškarpyta oda lengvesnė, tad rankinės sveria nedaug ir atrodo daug įdomiau nei pagamintos iš vientisos odos. Tačiau jos nepraranda patvarumo, išlaiko nepriekaištingą kokybę, o kartu atrodo moderniai. Aksesuarų salonas „Coccinelle“ siūlo unikaliais raštais karpytas rankines, kurios išsiskiria itališka kokybe ir elegancija.

Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 729 Lt
Gamintojo nuotr.
Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 1079 Lt
Gamintojo nuotr.

Madingos ne tik perforuotos odos rankinės, bet ir kiti aksesuarai. Nedideli stilingi akcentai praturtins įvaizdį, juos lengvai pritaikysite prie esamo garderobo. Pasižvalgykite apyrankių, batelių, diržų ar piniginių. Pastarųjų rasite aksesuarų salone „Coccinelle“, čia gausu ir ryškiaspalvių, ir neutralių spalvų gaminių, kurie madingi išliks ilgą laiką.

Diržas
Diržas "Coccinelle", 299 Lt
Gamintojo nuotr.
Piniginė
Piniginė "Coccinelle", 379 Lt
Gamintojo nuotr.
Laikrodis
Laikrodis "Coccinelle", 289 Lt
Gamintojo nuotr.

Dar viena tendencija – egzotiškos roplių odos. Pavasario ir vasaros kolekcijose jų netrūko. Garsiausi mados namai pristatė modelius, puoštus gyvatės ar krokodilų odos įsiuvais. Galbūt tokie drabužiai atrodo per drąsiai? Tuomet įsigykite gyvatės odos rankinę ar masyvesnę delninę. Nebijokite ir vaiskių atspalvių, juk vasara jau čia pat!

Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 1679 Lt
Gamintojo nuotr.
Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 1249 Lt
Gamintojo nuotr.
Apyrankė
Apyrankė "Coccinelle", 149 Lt
Gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_61357107

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis