Lietuviams – D. Urbonavičiūtės kolekcija ir turtuolių akiniai

Dizainerė Daiva Urbonavičiūtė pristatė naują kolekciją. Ją papildė prabangūs akiniai, kuriuos su malonumu dėvi pasaulio turtingieji ir įžymybės.

Taip pat skaitykite:
Moteriškumą pabrėžiantys raukiniai
Stiliaus patarimai žemaūgėms
Kas slypi aukštosios mados užkulisiuose?

Dizainerė D. Urbonavičiūtė pristatė naujus namų „Zoraza“ modelius, prie kurių buvo derinami prabangūs rankų darbo akiniai. „Mane šie akiniai sužavėjo savo dizainu ir kokybe. Tai labiau papuošalas ar unikalus aksesuaras, nei akiniai“ – tokio pasirinkimo priežastis atskleidė D. Urbonavičiūtė. Šia proga, naujausi 2013 metų akinių modeliai į renginį buvo atvežti tiesiai iš Rygos.

Dizaino namų
Dizaino namų "Zoraza" modelių pristatymas
DELFI / Tomas Vinickas

Zoraza“  kolekcijoje dominavo lengvi vasariški audiniai. Drapiruotos suknelės, sijonai bei palaidinės pabrėžė moteriškas figūras, pastelinės spalvos alsavo nerūpestingumu, o ryškūs raštai  – atostogomis. Tarp modelių buvo ir kelios vakarinės variacijos. D. Urbonavičiūtė taip pat pristatė vyriškus ansamblius, kuriuose atsispindėjo retro dvasia bei dizainerei būdingas skirtingų audinių ir stilių derinimas. Modeliai akis slėpė po garsių ženklų „Chrome Hearts“ bei „Gold & Wood“ akiniais.

Vienas prabangiausių akinių ženklų – „Chrome Hearts“ 1989 m. įkurtas amerikiečių baikerio Richardo Starko. Šis ženklas pasiekė tarptautinę šlovę ir užėmė prabangių juvelyrinių akinių rinkos nišą. Jų gamyboje naudojama daug brangiųjų metalų, nuo sidabro iki 22 karatų aukso. Taip pat odos ir egzotiškos medienos. Patys brangiausi akiniai puošiami deimantais ir rubinais. Kiekvienas akinių modelis gaminamas rankomis, daug dėmesio skiriama detalėms, todėl „Chrome Hearts“ kolekcija gimsta ne anksčiau kaip per 7-8 mėnesius.
Dizainerė Daiva Urbonavičiūtė (d.)  ir fotografė Vaiva Abromaitytė (k.)
Dizainerė Daiva Urbonavičiūtė (d.) ir fotografė Vaiva Abromaitytė (k.)
DELFI / Tomas Vinickas

Dėl aukštos kokybės juos pamėgo garsenybės, tarp kurių yra dainininkai Eltonas Johnas, Sealas ir Cher; dizaineriai Karlas Lagerfeldas ir Yves'as Saint Laurent'as; aktoriai Eva Longoria ir Tomas Cruise'as bei supermodelis Heidi Klum.

Prabangius akinius matavosi žurnalistai Saugirdas Vaitulionis ir Skaiva Jasevičiūtė
Prabangius akinius matavosi žurnalistai Saugirdas Vaitulionis ir Skaiva Jasevičiūtė
DELFI / Tomas Vinickas

Dar vieni išskirtiniai akiniai, „Gold & Wood“, gaminami Liuksemburge iš ekologiškų medžiagų, aukso, titano, buivolo rago ir tropinių augalų medienos. Kiekviena akinių pora šlifuojama ir graviruojama rankomis. Šių akinių gamyba užtrunka mažiausiai tris dienas.
Į kolekcijos pristatymą atėjo pramogų pasaulio veidai bei dizainerės D. Urbonavičiūtės kolegos. Po renginio garsių gamintojų akinius matavosi žurnalistai Saugirdas Vaitulionis ir Skaiva Jasevičiūtė, Dizainerė Julia Janulaitytė su vyru aktoriumi Stasiu Baltakiu. Pasidomėti vasaros tendencijomis atskubėjo fotografė Vaiva Abromaitytė, skrybėlių dizainerė Anna Mois ir kiti svečiai.

Dizainerė Julija Janulaitytė su vyru
Dizainerė Julija Janulaitytė su vyru
DELFI / Tomas Vinickas
Renginyje dalyvavo ir atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu (d.)
Renginyje dalyvavo ir atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu (d.)
DELFI / Tomas Vinickas
Daugiau vakaro akimirkų - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis