J. Svirnelytė: kadaise su aukštakulniais teko klampoti per arimą

Žurnalistė Jolanta Svirnelytė – viena ryškiausių ekrano damų. Raudonplaukė žavi plačia šypsena, akį traukiančiais spalvų deriniais ir savitu stiliumi, nors pati sako nežinanti, koks jis yra.

Taip pat skaitykite:
Nuo saulės ginkitės akiniais pagal veido formą
Stilingi sandalai: 5 vasariškos tendencijos
Kasdienė elegancija: kaip darbe atrodyti nepriekaištingai

Koks yra jūsų stilius?
Jei jau atvirai, nežinau, koks yra mano stilius. Niekad nesusimąsčiau. Paprasčiausiai rengiuosi taip, kaip tą dieną, tą akimirką norisi. Kartais jaučiu, kad norisi dėvėti spalvotą suknelę ir aukštakulnius, kartais – džinsus ir sportbačius. Ką vilksiuosi tądien, yra visiškai spontaniška. Kartais net jei iš anksto pagalvoju, kaip tą vakarą rengsiuos, atėjus laikui viskas gali pasikeisti kardinaliai.

Žurnalistė Jolanta Svirnelytė ir Sergej Troščenkov
Žurnalistė Jolanta Svirnelytė ir Sergej Troščenkov
D.Lauručio nuotr.

Panašiai ir su spalvomis ar raštais. Taip, man patinka ryškios spalvos. Visos. Žinoma, ne visų spalvų rūbus galiu dėvėti – ne visos man tinka. Tačiau iš deramų atspalvių patinka ir mėlyna, ir raudona, ir žalia, oranžinė, violetinė, ruda ar kitos – kiekviena skirtingai nuotaikai.

J. Svirnelytė sako mėgstanti visas spalvas, nevengia ryškių
J. Svirnelytė sako mėgstanti visas spalvas, nevengia ryškių
Liudo Masio nuotr.

Darbe jaučiatės geriausiai, kai vilkite...
Šis klausimas privertė nusišypsoti. Dabar, kai dirbu „Savaitės komentaruose“ ir žinių studijoje kalbinu pašnekovus, su apranga kur kas paprasčiau. Ar dėvėčiau suknelę, ar mūvėčiau kelnes – stengiuosi rengtis tvarkingai ir patogiai. Kiek sudėtingiau būdavo rengiant pranešimus žiniose, kai ryte nežinodavau, koks filmavimas laukia. 

Kadaise su aukštakulniais dariau reportažą, teko kalbėti prieš kamerą už pavadžio per arimus vaga vedant arklį. Štai tada galvojau, ne ką pasakysiu, o kaip klimpstant kulnams nepargriūti. Panašiai įsiminė ir kitas atvejis, kai dėvint sijoną ir aukštakulnius reikėjo klampoti per smėlynus Pabradės kariniame poligone. Visiems – tiek aukščiausiems šalies pareigūnams, tiek kariams – kikenant ir besisiūlant panešti. Tačiau svarbiausia nusiteikti, kad viskas puiku, ir dirbti savo darbą.

Pasak J. Svirnelytės, kai žinomi darbo planai, išsirinkti tinkamą aprangą - kur kas lengviau
Pasak J. Svirnelytės, kai žinomi darbo planai, išsirinkti tinkamą aprangą - kur kas lengviau
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

3 mėgstamiausi aprangos elementai
Niekada negalvojau, tačiau gal suknelė, aukštakulniai ir spalvos. 

Drabužiai ir aksesuarai:
Drabužiai ir aksesuarai: "Mango", "Zara", "Hugo Boss", "Emporio Armani" (moteris.lt montažas)
Gamintojo nuotr.

Kai noriu pasipuošti, aš…
Nemąstau, kad noriu atrodyti puošniai. Tiesiog stengiuosi apsirengti, kaip tą dieną, ta proga norisi. O tada savaime atsiranda ir norimos rūbų spalvos ar papuošalų deriniai.

J. Svirnelytės aprangos deriniai atsiranda netikėtai
J. Svirnelytės aprangos deriniai atsiranda netikėtai
DELFI / Tomas Vinickas

Kokiais pirkiniais atnaujinote arba žadate atnaujinti vasaros garderobą?
Specialiai atnaujinti garderobo neinu. Jei jau atvirai, nepatinka vaikščioti po parduotuves. Jei kas krinta į akį, tą ir įsigyju. Įsigijau porą suknelių, basučių, tačiau tikiuosi atostogų metu dar ką mielo aptikti.

Ką pasiimtumėte į atostogų lagaminą?
Patogius sandalus, kad bet kur galėčiau vaikščioti. Lengvą spalvotą suknelę – ir jauku, ir smagu. Sportbačius ir sportinę aprangą, mėgstu atostogaudama bėgioti. Ir akinius nuo saulės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis