Vyrai spalvotais kostiumais – stilingiausio rinkimai!

Moteriškoje spintoje kostiumai išpopuliarėjo ne taip seniai, o vyrai juos vilki ne vieną šimtmetį. Kas naujo kostiumų pasaulyje?

Taip pat skaitykite:
J. Svirnelytė: kadaise su aukštakulniais teko klampoti per arimą
Stilingos kelnės jūsų figūrai
Nuo saulės ginkitės akiniais pagal veido formą

Keičiantis laikams tiek moterų, tiek vyrų mada laisvėja, darosi drąsesnė. Šiandien jau nestebina sodrus mėlynas ar tamsiai žalias smokingas, o vaiskus arba pastelinis kostiumas dar intriguoja. Kokios spalvos populiariausios šią vasarą? Tendencijos tinka ir moteriškiems kostiumams!

2013 m. pavasario ir vasaros kolekcijose ne vienas dizaineris aprėpė plačią paletę: raudoną, mėlyną, žalią, geltoną ir kitas. Tačiau sezono karaliene būtų galima tituluoti oranžinę ir koralų spalvą.

"Gucci", "Viktor & Rolf", "paul Smith", "Alexander McQueen" 2013 m. modeliai"Gucci", "Viktor & Rolf", "Paul Smith", "Alexander McQueen" 2013 m. modeliai (style.com nuotr.)
moteris.lt montažas
Mados fanatikams dizaineriai siūlo ieškoti ugningų geltonų ar raudonų kostiumų. Taip pat neaplenkti žalio spalvyno: sąmanų, chaki, mėtų, laimų, alyvuogių ir t.t.
"Etro", "Paul Smith", "Gucci" 2013 m. modeliai (style.com nuotr.)
moteris.lt montažas
"Paul Smith" 2013 m. modelis
style.com
"Dries Van Noten", "Gucci", "Hermes" 2013 m. modeliai (style.com nuotr.)
moteris.lt montažas
Ant podiumų pasirodė nemažai mėlynos variacijų – nuo subtilios safyrų, iki švelnios žibuoklių. Jei nedrąsu vilktis ryškiaspalvį kostiumą, kuklus prigesinto ar tamsaus mėlio taps šaunia alternatyva. Mėlyni kostiumai puikiai tinka formalioje aplinkoje. Dar viena galimybė paįvairinti spintą – įsigyti rudą ar kakavos atspalvio kostiumą, tai saugus, bet stilingas pasirinkimas.
"Etro", "Paul Smith", "Viktor & Rolf", "Alexander McQueen" 2013 m. modeliai"Etro", "Paul Smith", "Viktor & Rolf", "Alexander McQueen" 2013 m. modeliai (style.com nuotr.)
moteris.lt montažas
"Bottega Veneta" 2013 m. modelis (k.) (style.com ir tumblr.com nuotr.)
moteris.lt montažas
Vasarą nesibaiminkite ne tik šviesesnių variacijų (pastelinių rausvų, kreminės, dangiškos ir panašių spalvų), bet ir gaivios baltos. Atminkite, kad prie šviesaus kostiumo derinamas ir šviesesnis apavas.
"Givenchy" 2013 m. modelis
style.com
Vasarą nesibaiminkite šviesesnių kostiumų (tumblr.com nuotr.)
Vasarą nesibaiminkite šviesesnių kostiumų (tumblr.com nuotr.)
moteris.lt montažas
Kaip atrodo vieni stilingiausių vyrų, vilkintys spalvotus kostiumus? Balsuokite už savo simpatiją:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis