Modernus vyndarės G. Collell verslo stilius ir sėkmingos karjeros patarimai

Derama išvaizda verslo pasaulyje itin svarbi. Juk žmonės visų pirma vertina tai, ką mato, o teigiamas pirmasis įspūdis – sėkmingo sandorio pradžia. Tačiau verslo apranga nebūtinai turi būti nuobodi.

Taip pat skaitykite:
Biuro apranga: juoda, bet vasariška
Stilingos rankinės jūsų laisvalaikiui
Gatvės mada: vasariškas stilius Kaune. FOTO

Charizmatiškoji ispanų vyndarė Gloria Collell verslo vandenyse nardo it žuvis. Tačiau ji anaiptol neprimena valdingos ir šaltos verslininkės. Pasak jos, nereikia bijoti savo asmenybės, įvaizdis net ir verslo pasaulyje gali būti savitas, ryškus. G. Collell darbus įgyvendina su aistra, vyno ekpertė sako, kad siekiant karjeros svarbiausia rasti veiklą, kuri teikia džiaugsmo.

Vyndarė Gloria Collell
Vyndarė Gloria Collell
DELFI / Kiril Čachovskij

G. Collell priklauso vyno gamintojo „Freixenet“ komandai. Ji tapo naujo vyno „Mia“ vyndare, kurį pristatė susitikimo metu Lietuvoje. Veržlumas, modernumas, pozityvumas ir aistra gyvenimui – tai sėkmės lydimų žmonių formulė, būtent tokia ir yra Gloria.

Vyndarė Gloria Collell
Vyndarė Gloria Collell
DELFI / Kiril Čachovskij
Pokalbio dieną G. Collell dėvėjo elegantišką juodą palaidinę, ryškias medaus geltonio kelnes ir avėjo juodas platformines basutes.

„Savo stilių apibūdunčiau taip: kasdienis, bet modernus. Nesistengiu rengtis kaip verslo moteris net ir per svarbius susitikimus. Dažnai vilkiu sukneles, aukštakulnius iškeičiu į platforminius batelius. Renkuosi stilingą, bet kartu ir patogią aprangą su kuria gerai jausčiausi. Man patinka ispanų dizainerio Roberto Verino suknelės, o iš tarptautinių vardų išskirčiau amerikiečių dizainerį Marcą Jacobsą. Mane žavi jo kuriamas nuotaikingas stilius, žaidimas su mada ir ryškios spalvos“, – pasakoja G. Collell.

"Marc Jacobs" modeliai
style.com

Gloria sako dar nespėjusi skirti laiko apsipirkimams, tačiau ji turi keletą pasiūlymų, kuo būtų galima praturtinti šiltajam sezonui skirtą garderobą.

Visų pirma vasara neįsivaizduojama be suknelių: „Neseniai įsigijau nuostabią žalią suknelę. Ji tinka ir dienai, ir vakarui. Kasdieniškam ar šventiškesniam įvaizdžiui sukurti prie jos derinu patogius balerinų tipo batelius arba vakarinius aukštakulnius.“

"Roberto Verino" modelis
Gamintojo nuotr.

Taip pat Gloria pataria pasižvalgyti gyvūnų kailių raštais margintų marškinėlių bei palaidinių. Raštuoti drabužiai – viena ryškesnių vasaros tendencijų, o Glorios mėgstamas leopardų kailių raštas jau tapo klasika. Juo marginti elegantiški drabužiai puikiai tinka ir verslo susitikimams.

„Kaip minėjau be galo mėgstu spalvas, tad ryškiaspalviai džinsai – dar viena šauni vasaros investicija. Turiu fuksijų spalvos džinsus, kuriuos mielai mūviu, pavyzdžiui, prie balto šilko palaidinės. Toks derinys leidžia atrodyti šiuolaikiškai, bet kartu ir elegantiškai. Iš patirties žinau, kad žmonės jaučia simpatiją vilkintiems spalvotus drabužius, greičiausiai tai sudaro lengvai bendraujančios ir atviros personos įspūdį“, – atskleidžia verslininkė.

Sėkmingos karjeros patarimai pagal G. Collell:
1) Išsiaiškinkite savo gebėjimus, kurioje srityje esate stipriausias, o kurioje sekasi ne taip gerai.
2) Įvardykite, kokią veiklą mėgstate, o kokios ne.
3) Kai nuspręsite, ką norite daryti, apgalvokite ar tai turi perspektyvą ateityje, ar tikrai to norėsite. Atraskite savo tikrąjį pašaukimą.
4) Kai atrasite veiklą, kuri jums patinka, darykite tai su aistra, kovokite už savo tikslus.
5) Nekreipkite dėmesio į apkalbas, smugdančius komentarus. Visą dėmesį sutelkite į mėgstamą veiklą, negailėkite pastangų, bet kartu ir ja mėgaukitės.

Vyndarė Gloria Collell
Vyndarė Gloria Collell
DELFI / Kiril Čachovskij

Akimirkos iš vyndarės G. Collell vizito Lietuvoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis