Stilingi būdai, kaip užsirišti šalikėlį. Video

Vasara - puikus metas šalikėlius ryšėti ant galvos, pinti į plaukus. Rudens tendencijose vyrauja skaros, vyniojamos ant kaklo. Pabrėžkite savo įvaizdį ryškiaspalviais akcentais, juk skarelės be galo elegantiškas ir stilingas aksesuaras.

Šalikėliai yra funkcionalus aksesuaras, jie paryškina ir praturtina garderobą. Užsiriškite ant kaklo margintą šilkinę skarelę ir darbinis kostiumėlis sužydės akyse, o pabodusi palaidinė atgims iš naujo. Jei palaidinė yra vienspalvė, prie jos derinkite raštuotą arba sodrią sakrelę, jei marga - vienspalvę. Tas pats drabužis kas kartą su nauju šalikėliu gali atrodyti vis kitaip, išbandykite įvairius derinius.

"Ralph Lauren" modelis
AP/Scanpix

Taip pat skaitykite:
Auksinės V. Beckham įvaizdžio taisyklės
Patogių ir romantiškų batelių TOP 10
Vyrams patinka ne tie bikiniai, kuriais žavisi moterys

Šalikėlių ir skarelių vertėtų vengti toms, kurių kaklas yra trumpas arba stambus smakras, nes šie aksesuarai kaklą vizualiai trumpina, o pečius platina.

"Barbara Bui" modelis
Reuters/Scanpix
Tačiau šalikėliu galite užmaskuoti platesnius klubus. Jei užsirišite spalvingą šalį, dėmesys kryps į krūtinę, o platesni klubai taps nepastebimi. Toms kurių liemuo platesnis ar didelė krūtinė, šalikus patariama rišti nepaliekant kabančių galų.

Ryšėdamos skarelę ant kaklo ar galvos akcentuosite veidą, ant liemens - taliją, galite šalikėlį rišti ir žemiau - taip suteiksite apimties klubams.

"Louis Vuitton" modelis
Sipa Press/Scanpix
"Marc Jacobs" modelis
AFP/Scanpix

Vasarą madingos skarelės ir šalikėliai marginti gėlėmis, langeliais, dryžiais ar etnomotyvais. Rudenį dizaineriai siūlo įsigyti vienspalves, taškuotas ar abstrakčiais raštais margintas skareles iš šilko, taip pat spalvotus, bet subtilius šalius.

"Ralph Lauren" modelis
AFP/Scanpix
"Miu Miu" modelis
Sipa Press/Scanpix

Kaip stilingai ryšėti šalikėlį, žiūrėkite vaizdo klipe:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis