Jaunatviškam įvaizdžiui – raštuotos kelnės. Foto

Margintos kelnės gali atrodyti ir žaismingai, ir santūriai, svarbu su kuo jas derinsite. Tokios kelnės puikiai tinka brandesnio amžiaus moterims, tereikia neperlenkti lazdos renkantis marginimus – subtilumas visuomet laimi. Keli patarimai, kaip dėvėti raštuotas kelnes.

Šį sezoną populiariausi gėlių, gyvūnų kailių ir juodai balti marginimai. Nesuklysite spalvingas kelnes mūvėdamos prie juodos ar baltos palaidinės, neutralaus atspalvio švarko. Tai saugus, bet stilingas ansamblis, kurį neretai renkasi ir garsenybės.

Modelis Joan Smalls
Modelis Joan Smalls
Sipa Press/Scanpix

Jei sukate galvą prie ko mūvėti margas kelnes, bet klasikinės juoda ir balta spalvos nežavi, prisiminkite neutralias: kūno, pilka, rusva, žemės atspalviai, tamsiai mėlyna ir kitos. Neutrali paletė nugesina ryškius raštus ir įvaizdis atrodo subtilesnis.

"Asos" modelis
asos.com

Ypatingo stiliaus pojūčio prireiks, jei norite dėvėti skirtingų raštų viršutinį drabužį ir kelnes. Vienas iš jų turėtų būti margintas stambiau, kitas smulkiau. Paprastesnis variantas – skirtingi juodi ir balti raštai, kadangi raštus sudaro tos pačios spalvos, didesnė tikimybė išvengti stiliaus klaidos.

"Chanel" modelis
Mados namų "Chanel" archyvo nuotr.
Aktorė Paz Vega
Aktorė Paz Vega
Sipa Press/Scanpix

Judai baltas marginimas išryškės, jei prie tokių kelnių vilkėsite sodrų vienspalvį megztinį, palaidinę arba švarką. Prie šio ansamblio rinkitės subtilius minimalistinius aksesuarus.

Aktorė Kristen Stewart
Aktorė Kristen Stewart
Sipa Press/Scanpix

Kai norite pasipuošti spalvotu aksesuaru, derinkite jo spalvą prie rašto, kuriuo margintos kelnės. Pavyzdžiui, jei kelnėse pinasi violetinė, žalia ir raudona, pasiimkite violetinę delninę, apsivilkite kūno spalvos palaidinę ir apsiaukite juodus batelius, atrodysite žaismingai, bet ne rėksmingai. Aprangoje turėtų vyrauti ne daugiau nei 4 spalvos (kelnių raštą gali sudaryti ir daugiau atspalvių, tačiau menama jų spalva yra ta, kuri dominuoja).

Daugiau margintų kelnių – fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis