E. Rainio patarimai ieškančioms vestuvinės suknelės

„Iš tiesų, nesitikėkite, jog dizaineris ims pildyti jūsų vaikystės svajones“, – netikėtai atsako dizaineris Egidijus Rainys, paklaustas, kam patikėti vestuvinės suknelės kūrimo procesą. Tačiau primena, kad dizaineris visada atsižvelgs į jūsų figūrą, stilių ir kurs drabužį, kuris jums tiktų, o siuvėjas tik atliks tai, ko prašote.

Daugelis būsimų nuotakų susimąsto, kaip geriau pasielgti – didžiajai gyvenimo dienai išsinuomoti vestuvę suknelę ir ją grąžinti ar geriau pasisiūti ir vėliau galvoti, ką su ja daryti. Apie tai, kaip geriau pasielgti ir kuo skiriasi šie sprendimai išteku.lt pataria dizaineris E. Rainys.

Natūralumas ar sintetika?

„Manau, jog vestuvinių suknelių nuoma nėra blogas dalykas, nes ne visos gali sau leisti siūtis suknelę. Geriau įvertinkite galimybes ir nepersistenkite, kad ta suknelė netaptų akmuo po kaklu dar per vestuves“, – šypteli Egidijus.

E. Rainio vestuvinių suknelių salonas
E. Rainio vestuvinių suknelių salonas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Vienas pagrindinių šių galimybių skirtumų – suma, kurią galite išleisti suknelei. Siūtis yra brangiau, nes tai individualus darbas, asmeninis dizainerio dėmesys. O nuomos punktuose sukneles nešioja kelios nuotakos, todėl ir kaina mažesnė.

„Kitas skirtumas – kokybė. Daugelyje nuomos punktų suknelės yra iš sintetinio audinio. Šilkinės suknelės nenuomos, nes pats audinys yra labai lepus. O dizaineriai siūtis suknelės iš sintetinio audinio nerekomenduos“, – aiškina dizaineris, aprengęs jau ne vieną dešimtį nuotakų.

Dizaineris ar siuvėja?

Jei nusprendėte siūtis suknelę, tuomet turite apsispręsti – norite tai daryti pas dizainerį ar pas siuvėją.

„Koks skirtumas? Turbūt panašus valgyti restorane ar ne, – juokiasi E.Rainys. – Iš tiesų, nesitikėkite, jog dizaineris ims pildyti jūsų vaikystės svajones. Išsiaiškinkite to dizainerio stilių, tuomet išsirinkite, kas jums patinka ir kreipkitės. Jis sukurs keletą eskizų ant popieriaus, kuriuos aptarsite ir jei patiks – suknelė bus pradėta kurti. Pas siuvėją kitaip. Čia reikės rūpintis kokio modelio suknelės norite, atnešti savo medžiagą, dirželius, sagutes, kartais net ir siūlus.“

Bėda ta, jog dizaineris atsižvelgs į jūsų figūrą, stilių ir kurs drabužį kuris jums tiktų, o siuvėjas tik išpildys prašymus.

„Kartais nuotakos eidamos pas dizainerį įsivaizduoja, jog bus stebuklas. Mes – ne fokusininkai ir ne stebukladariai, mes tik kuriame sukneles“, – teigė E.Rainys.

E. Rainio vestuvinių suknelių salonas
E. Rainio vestuvinių suknelių salonas
DELFI / Kiril Čachovskij

Su kuo keliauti į vestuvinės suknelės medžioklę?

Rodos, klausimas paprastas ir savanorių tai daryti yra labai daug, bet norime priminti, jog vestuvinė suknelė yra ta, su kuria turite ir norite atrodyti tobulai. Kieno nuomonė yra ne tik svarbiausia, bet ir vertingiausia pasakoja E. Rainys.

„Keliauti su drauge – pats blogiausias dalykas. Atminkite, jog draugės renkasi suknelę sau, o ne jums. Jos turi savitą skonį ir galvoja, jog joms labiausiai tinkantys dalykai, tiks ir jums. Taip nėra! Dar blogiau, kai mergina atsiveda penkias šešias drauges. Jos visos sako visiškai skirtingus dalykus, o būsima nuotaka sutrinka“, – kalba dizaineris.

Pasak Egidijaus, geriausia ateiti vienai, o jei norite kompanijos – pasikvieskite mamą arba sesę. Jos geriausiai jus pažįsta ir gali išsakyti nuoširdžią nuomonę jums nepataikaudamos. Žinoma, kartais su mamomis irgi būna bėdos, nes jos nori realizuoti savo neišsipildžiusias svajones.

Prisiminkite, jog suknelei išsirinkti nereikia gausybės palydovų. Be to, puikiai tinka ir vyriška kompanija. „Galite net ateiti su būsimu vyru – jis patars besirenkant, o galutinio rezultato nepamatys. Puiku, jei turite labai gerų draugų vyrų. Neseniai nuotaka atsivedė draugą, kuris pats neseniai vedė. Labai gerai patarė!“, – patirtimi dalijasi E. Rainys.

E. Rainio vestuvinių suknelių salonas
E. Rainio vestuvinių suknelių salonas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis