Kokia rankinių mada laukia naują sezoną

Rudenį atnaujiname ne tik drabužių spintą, bet ir aksesuarus. Viena svarbiausių įvaizdžio detalių – rankinė, juk be jos nežengtume nė žingsnio. Ruduo grąžino klasikines formas ir iš naujo prikėlė juodą spalvą.

Klasikos gerbėjoms šįmet pasisekė. Dizaineriai ragina rinktis paprasto dizaino rankines, susitelkti į kokybę ir praktiškumą. Juoda spalva neabejotinai verta mūsų dėmesio. Juodą rankinę lengvai priderinsime prie įvairių ansamblių, ji visuomet atrodys elegantiškai, be to rankinė nebus linkusi teptis. Kiekvienos norus patenkins salonas „Coccinelle“, čia rasite kokybiškų Italijoje gamintų aksesuarų, nuo madingų rankinių, iki apyrankių ar laikrodžių.

Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 1099 Lt; Piniginė "Coccinelle", 379 Lt; Laikrodis "Coccinelle", 175 Lt,COCCINELLE
A. Balvočiaus nuotr.

Darbo rankinė turėtų būti talpi ir patvari, derėti prie dalykinio stiliaus. Puikiai tiks vidutinė ar didesnė rankinė, siūta iš standžios odos. Šįmet vis dar madingos primenančios lagaminėlius, jos atrodo ypač elegantiškai.
Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 1079 Lt, COCCINELLE
A. Balvočiaus nuotr.

Jei norisi šio to įmantresnio, ieškokite dvispalvių rankinių. Tendencingas juodos ir mėlynos derinys kartojasi ne tik aksesuaruose, bet ir dizainerių kurtuose drabužiuose.
Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 1299 Lt, COCCINELLE
A. Balvočiaus nuotr.

Kitas variantas rankine pabrėžti unikalų stilių – išsirinkti įdomią faktūrą. Aksesuarų salonai „Coccinelle“ siūlo rankines ne tik iš matinės odos, bet ir lakuotos, perforuotos ar puoštos mažytėmis kniedėmis. Būtent metalu dekoruotos rankinės karaliaus šį rudens ir žiemos sezoną.
Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 2479 Lt, COCCINELLE
A. Balvočiaus nuotr.

Laisvalaikiui ieškokite krepšio tipo rankinės, ji lengvesnė, stilingai atrodys ir prie elegantiškos, ir prie laisvalaikio aprangos. Prisiminkite kuprines, dizaineriai jas vėl pristato kaip vieną madingiausių aksesuarų. Kuprinė ypač tiks toms, kurios mėgsta aktyvų laisvalaikį arba automobilį kartais iškeičia į dviratį.
Rankinė
Rankinė "Coccinelle", 849 Lt, COCCINELLE
A. Balvočiaus nuotr.
Kuprinė
Kuprinė "Coccinelle", 1369 Lt, COCCINELLE
A. Balvočiaus nuotr.

Jei ieškote rankinės vakarui, atkreipkite dėmesį į „Coccinelle“ delnines. Šiemet dominuoja paprasti siluetai, griežtos linijos, elegancija ir tamsios spalvos. Dauguma delninių turi ilgas rankenas, tai ypač patogu, kai delninę pabosta laikyti rankoje.
Delninė
Delninė "Coccinelle", 699 Lt, COCCINELLE
A. Balvočiaus nuotr.
Atnaujinkite stilių ne tik rankine, bet ir pasipuošdamos vienu kitu rudenišku aksesuaru. Skrybėlaitė, pirštinaitės, dirželis ar apyrankė puikiai papildys įvaizdį. Šį sezoną pasiduokite magiškai juodai saplvai, juk ji visuomet madinga.
Skrybėlaitė
Skrybėlaitė "Coccinelle", 299 Lt; Apyrankė "Coccinelle", 179 Lt, COCCINELLE
A. Balvočiaus nuotr.

Užsakymo nr.: PT_62321795

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis