Madingiausi šaltojo sezono paltai, švarkai ir megztiniai

Šį rudenį asmeninio apipirkimo stilistai rekomenduoja didinti drabužių siluetus ir rinktis plačius, vienu ar keliais dydžiais didesnius paltus, švarkus bei į madą sugrįžtančias plačias kelnes.

Konsultuoja stiliaus studijų „Kovaldas“ ir „Pykok“ įvaizdžio specialistė Aistė Bakaitė.

Šias sezono naujoves diktuoja dizainerės Stellos McCartney, Ricko Owenso, Jilo Sanderio, Alexanderio Mqueeno ir Kenzo mados namai, juo vadovautis pataria ir Lietuvos stilistai: „Žmonės, bandę įsisprausti į per mažus aptemptus drabužius, šį sezoną galės atsikvėpti“, – sakė įvaizdžio specialistė A. Bakaitė.

Ji pridūrė, kad šiemet tęsiasi pernai prasidėjusi plačių drabužių mada. Tačiau pataria ja vadovautis apgalvotai. „Pasirinkusiems plačias kelnes viršutinę aprangos dalį reikėtų rinktis siauresnę. Mėgstančios laisvai krentančias tunikas ar apsmukusius megztinius jau tikriausiai puikiai išmoko, kad juos geriau derinti su cigaretės formos kelnėmis ar tamprėmis“, – pasakojo A. Bakaitė. 

"Stella McCartney" modelis
Sipa Press/Scanpix

Madingiausi šaltojo šių metų sezono paltai, švarkai ir megztiniai – laisvesnių dydžių. Stilistė rekomenduoja rinktis stambaus rašto megztinius ir storo siūlo skaras bei šalikus: „Jais galima apsigaubti, susegti rankų darbo sagėmis, apjuosti odiniais diržais.“

Kiekvienos stilingos moters rudens garderobe vietą šiemet turėtų atrasti ir sijonas iki pusės blauzdos. Šis drabužis dizainerius įkvepia jau kurį laiką, nors anksčiau buvo manyta, kad kelius siekiantys ir ilgesni sijonai tinkami tik vyresnio amžiaus moterims.

"Victoria Beckham" modelis
AFP/Scanpix
"Celine" modelis
Sipa/Scanpix

„Kai keičiasi metų laikai, visiems rekomenduoju peržiūrėti drabužinės turinį. Tada dažniausiai atrandame užmirštus daiktus, kuriuos galima prikelti naujam gyvenimui arba dekoruoti naujomis detalėmis“, – kalbėjo A. Bakaitė.

Nors daugelis lietuvių bijo eksperimentuoti su spalvomis ir žvarbų rudenį renkasi juodus ar kitus tamsius aprangos atspalvius, stilistė pataria į kasdienę rutiną įpinti spalvotų akcentų. Pasak Aistės, juodos spalvos drabužius pasaulyje keičia pilki. Juos dizaineriai praturtina ryškių linijų, langelių ar kitais spalvotais akcentais. Dažniausiai rusvus, tamsiai mėlynus, prigesintos žalios ir pilkus drabužius siūloma derinti su ryškių spalvų skaromis, skraistėmis, sagėmis ar kaklaraiščiais.

"Stella McCartney" modelis
Sipa Press/Scanpix
"Paul Smith" modelis
Sipa Press/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis