Kuo vilkėti darbe: dalykinio stiliaus tendencijos

Rudens mados vėjai nuošaly nepalieka ir dalykiškų biurų. Miesto moterims, savo srities profesionalėms, kas rytą tenka sukti galvą, kaip atrodyti dalykiškai, bet ne nuobodžiai. Kokios šio rudens dalykinės mados tendencijos?

Dėmesio centre esi TU!

Mados prekės ženklo „Monton“ dizainerių rekomendacija šiam rudeniui: „būti dėmesio centre!". Ryškios spalvos ar blizgūs paviršiai – ne trūkumas, o privalumas. Rudens must have – slyvos violetinės ir mėlynos derinys.

Toms, kurios vertina dalykinį stilių, mados tendencijos ypač palankios. Vienas svarbiausių drabužių šį sezoną – kostiumėlis. Tačiau vilkint dalykinį kostiumėlį, negali būti net užuominos į nuobodumą!

"Monton" modelis
Gamintojo nuotr.

Dalykiniame stiliuje vyrauja švarus minimalizmas ir nepriekaištingas architektūriškas dizainas. Audiniams būdingi geometriniai raštai, inovatyvi tekstūra. Tiesios linijos, mažai detalių, bet ne efekto! Kaip tik tai, ko reikia pasitikėjimu ir profesionalumu spinduliuojančioms jaunoms miesto moterims.

"Monton" modelis
Gamintojo nuotr.

Dizaineriai ragina atkreipti dėmesį į švaraus kirpimo švarkelius. Į moterų spintas grįžta tiesūs, vyriškus primenantys švarkai. Madingos jaunatviškos baikeriškų švarkų variacijos biurui – vilnoniai švarkai su užtrauktukais ir rokeriams būdingomis detalėmis.

"Monton" modelis
Gamintojo nuotr.

Tačiau madingiausias – moteriškumu spinduliuojantis trumpas platėjantis švarkelis su švelnia apvalia apykaklės linija, dažnai ir visai be apykaklės. Švarkeliai siuvami su kimono rankovėmis, todėl jie puikiai dera prie dalykinių kelnių, sijonų ir suknelių. Vienas švarkelis – daugybė galimybių. Tai ne tik madinga, bet ir naudinga investicija.

Romantiškos rudenio nuotaikos

Ruduo, tai metas, kai grįžtame į darbus ir norime nuveikti kuo daugiau. Tačiau ką daryti, jei romantiška siela, smagiai sklendusi vasaros atostogų metu, vis dar nerimsta? Na ir tegul!

"Mosaic" modelis
Gamintojo nuotr.

„Tegul biure vyrauja teigiamos emocijos“ – drąsina „Mosaic“ dizaineriai ir pristato rudens kolekciją, kurioje žydi žiedai, tvyro švelnus ryto pievos rūkas, atsispindi rudenėjančios spalvos. Šilti rudos ir mėlynos atspalviai, struktūriniai audiniai, augalų motyvai ir šilti audiniai su vilna – tai profesionalei ne trūkumas, o pranašumas, sušildantis viso biuro atmosferą ir nuotaiką.

"Mosaic" modelis
Gamintojo nuotr.
"Mosaic" modelis
Gamintojo nuotr.

Moderni šiandienos karalienė

Rafinuostosios mados „IvoNikkolo“ dizaineriai sako: tegyvuoja laisvė ir spalvos! Ir ne bet kokios, o tos, kurios leis pasijusti tikromis karalienėmis. Kolekcijoje vyrauja dvi spalvų grupės: ryškios, dominuojančios – kontroliuojančiai valdovei ir švelnios pastelinės – širdžių karalienei.

"Ivo Nikkolo" modelis
Gamintojo nuotr.

Užimtoms moterims, kurioms per dieną tenka daug ką nuveikti, su daug kuo susitikti ir visur suspėti, „IvoNikkolo“ dizaineriai rekomenduoja elegantiškus daugiafunkcinius drabužius, su kuriais moteris puikiai jausis ir darbe, ir vakarėlyje po darbo.

"Ivo Nikkolo" modelis
Gamintojo nuotr.

Rudens kolekcijoje drąsiai derinamos priešybės: švelnutis šilkas ir masyvi vilna, klasikinė palaidinė ir modernaus kirpimo kelnės, romantiška spalva ir dalykinis siluetas. 

Drąsaus, spalvoto ir įkvepiančio rudens!

"Ivo Nikkolo" modelis
Gamintojo nuotr.

Užsakymo nr.: PT_62392519

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis