4 klausimai, kurie padės susitvarkyti drabužinę

Tikriausiai ir jūsų spintoje yra drabužių, kuriuos vilkėjote tik vieną ar porą kartų, kurie kažin ar dar kada išvys dienos šviesą, bet jų atsikratyti nekyla rankos. Net ir turėdamos gausybę drabužių, neišvengiame moteriškos bėdos „neturiu kuo apsirengti“. Kaip susitvarkyti drabužinę, kad nereikėtų sukti galvos, ką rengtis, kad drabužiai nebūtų laikomi tik iš gailesčio.

Susitvarkyti spintą itin svarbu. Ją iškrausčiusios, surūšiuokite drabužius į vilkimus dažnai, rečiau ir apsirengtus vos kartą du. Rašytoja ir gyvenimo būdo patarėja Jennifer L. Scott siūlo pasilikti 10 praktiškiausių drabužių, o likusius supakuoti į dėžes arba drąsia ranka atsikratyti.

Neretai drabužį saugome tik dėl to, kad tai brangus pirkinys, nors jis jau nebevilkimas. Kitų tiesiog nesiryžtame atsikratyti dėl sentimentų. Ne vieną pasiliekame tikėdamosis numesti kelis kilogramus ir vėl vilkėti, tačiau dažnai tai telieka svaja. Rengtis reikėtų pagal turimą kūną, nevalia jo sprausti į per mažus ar slėpti per dideliais, bet vis dar mielais drabužiais.

Neretai drabužį saugome tik dėl to, kad tai brangus pirkinys, nors jis jau nebevilkimas
Neretai drabužį saugome tik dėl to, kad tai brangus pirkinys, nors jis jau nebevilkimas
Fotolia nuotr.

Jei drabužiai neatitiks jūsų asmenybės, juos vilkėdama nesijausite jaukiai, nepasitikėsite savimi. Asmenybė keičiasi su amžiumi, galbūt anksčiau buvote pašėlusi vakarėlių mergina, o dabar skonis tapo subtilesnis, labiau vertinate klasiką ir eleganciją. Apžvelkite drabužius ar jie tikrai atspindi dabartinį jūsų stilių.

Klausimai, kurie padės įvertinti ar drabužis turi likti spintoje ar iškeliauti:

* Ar man patinka šis drabužis?

* Kaip dažnai šį drabužį vilkiu?

* Ar šis drabužis tinka mano figūrai?

* Ar šis drabužis atititnka mano asmenybę?

Jei drabužių, kurie sulaukė neigiamų atsakymų, išmesti, padovanoti ar atiduoti labdarai nesinori, supakuokite juos į dėžę, o šią padėkite retai lankomoje vietoje. Galbūt dėžėje gulinčius apdarus ir visai pamiršite, tuomet suprasite, kad greičiausiai galite išgyventi ir be jų.

Dažnai drabužinėje turime per daug daiktų
Dažnai drabužinėje turime per daug daiktų
Shutterstock nuotr.

Pildydamos spintą naujais pirkiniais, taip pat naudokitės pateiktais klausimais. Įvertinkite ar naujieji derės prie turimų drabužių bei aksesuarų. Saugiausia pirkti neutralios spalvinės gamos, klasikinių siluetų apdarus, o stiliaus išskirtinumą susikurti ryškesniais aksesuarais ir papuošalais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis