Stiliaus įkvėpimas - 50-metė elegancijos pažiba. FOTO

Amerikiečių aktorė P. Clarkson išsiskiria pavydėtinu stiliaus pojūčiu. Ant raudonojo kilimo ji atrodo ne prasčiau nei perpus jaunesnės kolegės, o kartais ir geriau.

Nors gruodžio pabaigoje Patricia Clarkson švęs 54-ąjį gimtadienį, ji atrodo kur kas jaunatviškiau. Aktorė giriama ir už nuopelnus ekrane, ir už išlaikytą elegantišką įvaizdį. Viename interviu Patricia yra užsiminusi, kad su branda ji labiau pasitiki savimi, yra moteriškesnė ir gauna seksualesnius vaidmenis nei anksčiau.

Patricia Clarkson
Patricia Clarkson
AFP/Scanpix nuotr.

Ši žavi šviesiaplaukė nėra eilinė Holivudo aktorė. Galbūt ji ne tokia garsi kaip Sharon Stone ar Meryl Streep, tačiau kitos tokios jaunatviškos 5-ąją dešimtį perkopusios aktorės reikėtų ieškoti su žiburiu. Patricia galėtų pasigirti ir talentu, ir išpuoselėta oda, ir valiūkiška šypsena, ką jau kalbėti paauglišką figūrą ir puikią stiliaus uoslę.

Žinodama savo figūros pranašumus, P. Clarkson juos visuomet pabrėžia. Suknelės, kurias vilki aktorė, išryškina liauną liemenį. Neretai juosmenį Patricia akcentuoja dirželiais, blizgaus ar vienspalvio audinio juostomis.

Patricia Clarkson
Patricia Clarkson
Mavrixonline ir gamintojo ir Reuters/Scanpix nuotr.
Patricia Clarkson
Patricia Clarkson
SIPA/Scanpix nuotr.

Dauguma brandesnio amžiaus moterų nejaukiai jaučiasi dėl suglebusių rankų. Rodos, Patricia tokios problemos neturi, ji dažnai vilki berankoves sukneles arba dar atviresnes. Išlaikyti gerą figūrą aktorei padeda sveika gyvensena. P. Clarkson teikia pirmenybę organiškam maistui, niekuomet nepalieka namų nepavalgiusi pusryčių ir reguliariai mankštinasi.

Patricia Clarkson
Patricia Clarkson
Mavrixonline ir AP/Scanpix nuotr.

Kad atrodytų grakštesnė, aktorė nepamiršta moteriškų gudrybių. Vakarėliuose ji avi aukštakulnius, kartais renkasi elegantiškus smailianosius, kartais basutes. Kokteilinės Patricios suknelės paprastai būna konstruotos iš vertikalių juostų arba krinta lengvomis klostėmis – tai ilgina ir liaunina figūrą.

Patricia Clarkson
Patricia Clarkson
Reuters / Scanpix

P. Clarkson ilgą laiką ištikima klasikiniam stiliui. Aktorė mėgsta elegantiškus pieštuko arba A formos siluetus bei subtilias spalvas, nuo juodos, baltos iki burgundiško vyno. Kad ir kur bebūtų, jaunatviškoji dama nepamiršta dar vieno svarbaus klasikinio akcento – raudono lūpdažio.

Patricia Clarkson
Patricia Clarkson
Mavrixonline ir Reuters/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis