Apranga, kuri tiks ir vakarėlyje, ir darbe. Foto

Šventiniai drabužiai gali būti vilkimi ne kartą, ypač jei išsirinksite tokius, kuriuos galėsite pritaikyti įvairioms progoms ir tinkamai juos papildysite aksesuarais. Šis sezonas siūlo tendencijas, kurios tiks ir vakarėlyje, ir darbe.

Be abejonės artėjant šventėms norisi šio to blizgesnio ir puošnesnio. Metalo efektu žvilgantys audiniai žiemą vieni madingiausių. Dėmesio verta visa, kas žiba, nuo paprasto silueto megztinių, sijonų iki švarkų ar vakarinių suknių. Parduotuvėse „Apranga“ rasite blizgaus audinio drabužių, kuriais galėsite puoštis ne tik šventėje, bet priderinusios įprastą drabužį, pavyzdžiui, džinsus ar kasdienį megztuką, vilkėti ir darbe.

Palaidinė
Palaidinė "Simona Conti", 129 Lt; Sijonas "Vila", 129 Lt, APRANGA
A. Balvočiaus nuotr.

Neaplenkite ir elegantiškų klasikinių drabužių. Baltos palaidinės ir marškiniai dekoratyviomis apykaklėmis įvaizdžiui suteiks gaivumo, jausitės šventiškai. Siauresni pieštuko silueto ar A linijos sijonai pabrėš moteriškumą, juos lengvai priderinsite prie kitų drabužių. Ieškokite neutralių arba klasikinių spalvų (smėlinės, pilkos, rusvos, juodos ir t.t.), tokie drabužiai ilgiau tarnaus ir nepabos.

Palaidinė
Palaidinė "KMX", 159 Lt; Sijonas "Rinascimento", 149 Lt, APRANGA
A. Balvočiaus nuotr.
Bateliai
Bateliai "Aldo", 259 Lt (ALDO)
A. Balvočiaus nuotr.

Parduotuvėse „Apranga“ gausu ir naujausias tendencijas atspindinčių suknelių. Šaltuoju sezonu dizaineriai siūlo nebijoti baltos ar pastelinių atspalvių drabužių. Nors švelnią spalvinę gamą renkamės pavasarį ar vasarą, šią žiemą baltos suknelės tarp geidžiamiausių.

Suknelė
Suknelė "Rinascimento", 229 Lt (kairėje); Suknelė "Simona Conti", 179 Lt (APRANGA)
A. Balvočiaus nuotr.
Žinoma, maža juoda suknelė taip pat puikus pasirinkimas, tokią galėsite vilkėti ne vieną kartą. Jei juodos suknelės dar neturite, pats metas ją įsigyti.
Suknelė
Suknelė "KMX", 299 Lt (kairėje); Suknelė "Sandro Ferrone", 329 Lt (APRANGA)
A. Balvočiaus nuotr.
Bateliai
Bateliai "Aldo", 259 Lt (ALDO)
A. Balvočiaus nuotr.

Puošiantis žiemos šventėms verta atkreipti dėmesį ir į kailinius aksesuarus. Net ir kukli suknelė akimirksniu atrodys prabangiau, jei užsirišite kailio apykaklę. Suteikti drabužiams prašmatnos galite ir trumpais kailinukais ar iš kailio siūta delnine. Svarbiausia, kad susikurtas įvaizdis būtų vientisas ir neperkrautas.

Kailinukai
Kailinukai "KMX", 249 Lt; Suknelė "Sandro Ferrone", 399 Lt (APRANGA); Delninė "Aldo", 149 Lt (ALDO)
A. Balvočiaus nuotr.

Užsakymo nr.: PT_63512764

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis