Stiliaus patarimai apvalesnių formų moterims – kaip atrodyti kerinčiai. Foto

Artėjant šventėms ieškome puošnesnių drabužių ir aksesuarų, tačiau rasti tinkamų išraiškingų formų moterims ne taip ir lengva. Šį kartą dizainerė Julia Janus dalija patarimus, kaip pasipuošti moteriškų figūrų savininkėms.

Į klausimus atsako dizainerė Julia Janus.

Kokias šventiškos aprangos spalvas rinktis apvalesnių formų moterims?

Tiktų mėlyna, šokolado, asfalto, pušų žalia, baklažanų bei visi kiti tamsesni atspalviai, kurie lieknins figūrą. Drabužių atspalvius patarčiau derinti prie akių spalvos.

Kokie audiniai tinka šventinei aprangai?

Blizgantys ar su blizgiomis detalėmis: karoliukai, pajetės (blizgančios plokštelės), žėrintys akmenėliai, atspaudai ant audinio – tai madingi šių švenčių audinių dekoravimo būdai. Puikiai atrodys ir šilkas, aukštos kokybės vilna bei medvilnė, tokie audiniai yra laiko patikrinta elegancija.

Kokiomis detalėmis galima susikurti puošnesnį įvaizdį?

Moterį visuomet pagražins papuošalai, ypatingas nagų atspalvis, stilinga avalynė bei pėdkelnės. Taip pat svarbu tinkamas plaukų kirpimas ir sušukavimas, skoningas grimas. Šių detalių visuma sukurs norimą puošnų įvaizdį.

Kokius aksesuarus rekomenduotumėte vakarėliui?

Vakarėliui skirta rankinė turi būti nedidelė, paimama į ranką. Batai gali būti įvairūs, tačiau moteris jausis puošniau su bateliais aukštesne pakulne. Tai gali būti ne tik aukšta pakulnė, bet ir platforma, svarbu, kad batai derėtų prie drabužių stiliaus visumos. Papuošalai turėtų išlaikyti vientisą stilių su apranga ir įvaizdžiu. Geriau natūralūs nei sintetiniai. Tačiau visada reikėtų atsiminti vieną taisyklę – daugiau yra mažiau.

Kokiais drabužiais patartumėte paslėpti pilvuką?

Galima maskuoti ant diržo užkrentančia laisva drabužio kloste (suknelės ar palaidinės), laisviau nuo paaukštinto liemens linijos krentančia suknele, laisva tunika ant siauresnių kelnių arba griežtos pečių linijos švarkeliu, visa tai puikiai paslėps pilvuką. Aptemptas drabužis jį išryškins ir kenks figūros įvaizdžiui.

Kokie drabužiai padėtų užmaskuoti platesnius klubus ir apvalesnes šlaunis?

Klubus paslėpsite nuo paaukštinto liemens platėjančia suknele ar tunika, kurią patarčiau vilkėti ant aptemptų kelnių ar tamprių.

Koks yra universalus drabužis apvalesnių formų moterims, kurį papuošus naujais aksesuarais būtų galima vilkėti ne viename vakarėlyje?

Tai gerai krintanti suknelė iš natūralaus džersio, tamsesnio atspalvio. Tokia, kurią galima dėvėti su diržu ir be jo, su pridedamais papuošalais ar su vėriniais, pakabučiais. Ji stilingai atrodys ir prie siaurų kelnių.

D. Lauručio nuotraukos
R. Paukštės makiažas

Daugiau šventinių „Julia Janus“ modelių – fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis