Kaip pasipuošti švenčių vakarėliams. Foto

Metų pabaigos galvosūkis – kuo pasipuošti vakarėliams. Tačiau žinant keletą gairių, tai padaryti visai nesunku.

Ant podiumų karaliauja mėlyna

Šiais metais audiniai nėra gausiai marginami. Populiariausi vienspalviai arba marginti blokais. Jei renkatės vieną spalvą, lai ji būna stipri! Ypač šventiškai ir solidžiai atrodysite pasipuošusios nakties dangaus mėlynumo drabužiais. Ši spalva – tikras sezono hitas. Šventinę nuotaiką ir įspūdį stiprina nuosaikiai blizgūs audinių paviršiai, pavyzdžiui, šilko ar šventinės taftos. Solidžios prabangos dvelksmas garantuotas!

"Ivo Nikkolo"
Gamintojo nuotr.

"Mosaic"
Gamintojo nuotr.
Spindinčios Kalėdos

Jei mėgstate būti dėmesio centre – blizgios suknelės kaip tik jums! Beje, net jei kasdien esate kukli mergina, pamirškite tai per kalėdinius vakarėlius. Kada jei ne dabar išbandyti madingos, žaismingos, akį traukiančios blizgios suknelės efektą? Nesvarbu, pasirinksite ilgą ir plazdančią lyg fėjos, ar kuklaus silueto trumpą ir žaismingą – įspūdis bus nepakartojamas!

"Monton"
Gamintojo nuotr.

Maža suknelė – didelis efektas

Jei norite sužavėti, bet tuo pat metu išlikti kukliai žavinga ir nepasiekiama, prisiminkite mažą juodą suknelę. Taip, tą pačią, kuri į mados istoriją įėjo dar 1926-aisiais. Vos tik madmuazelė Coco Chanel ją pristatė rinkai (pasirodė žurnalo „Vogue“ viršelyje), ši iš karto pavergė širdis savo nepriekaištinga elegancija ir universalumu. Mūsų dienomis tai tikras išsigelbėjimas, kuomet į šventę tenka skubėti iš karto po darbo arba, kai kompanija yra nepažįstama ir visai nežinia, kuo pasipuošti. Maža juoda suknelė dar niekada nepavedė.

"Monton", "Mosaic"
Gamintojo nuotr.

Kaip dizaineriai ją pagyvina šiais metais? Gausiai dekoruodami madingais raukiniais, prašmatniais siuvinėjimais, įmantresniu siluetu. Šventėms drąsiai rinkitės aksomą. Iš jo pasiūta suknelė, net ir maža juoda, pakylės jus į karališkas aukštumas.

"Ivo Nikkolo"
Gamintojo nuotr.

Kokios spalvos jūsų šventė?

Praskaidrinkite savo šventes spalvomis! Kokias pasirinkti? Švenčiant kalėdinius vakarėlius jos gali būti pačios įvairiausios. Jei pageidaujate – kad ir neoninės. Efektingai atrodysite pasirinkusios kelis sezonus karaliaujančią fuksijų spalvą. Mados viršūnėje tvirtai įsitaisę mėlyni atspalviai. „Ivo Nikkolo“ dizaineriai siūlo gaivų vandens ar turkio mėlynumą. „Mosaic“ improvizuoja violetine. Rinkitės pagal nuotaiką ir situaciją.

"Ivo Nikkolo", "Mosaic"
Gamintojo nuotr.

"Mosaic", "Monton"
Gamintojo nuotr.

Smagių ir stilingų Jums švenčių!

Užsakymo nr.: PT_63554416

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis