2013 m. karaliavo brandesnio ir garbaus amžiaus manekenės. FOTO

Pastaraisiais metais brandesnio amžiaus modelių paklausa ypač išaugo. Jei anksčiau mados pasaulyje 20 metų buvo riba, tai šiandien 40 gali būti ir pradžia.

Dar visai neseniai dvidešimtmetės manekenės turėjo jau planuoti, ką veiks, kai netrukus baigsis jų karjera. O 2013 m. nei reklaminėse kampanijose, nei ant podiumų netrūko brandesnio amžiaus manekenių, jos valdė mados pasaulį.

Aktorė ir modelis Kim Basinger (60 m.) karjerą pradėjo 1969 m. būdama šešiolikos. Vėliau, po dešimties metų, ji pasitraukė iš mados pasaulio ir susitelkė ties scena bei ekranu. Praėjus 34 m. Kim grįžo į modelių gretas.

Kim Basinger
Kim Basinger
Vida Press

Muzikos prodiuserė ir manekenė Caroline de Maigret (38 m.) praėjusiais metais suspindo mados namų „J. Crew" kataloge. Taip pat savitu stiliumi garsėjanti Caroline yra dizainerio Marco Jacobso mūza. Jos atvaizdas pupuošė paskutinės M. Jacobso mados namams „Louis Vuitton“ kurtos kolekcijos reklamines nuotraukas.

Caroline de Maigret
Caroline de Maigret
Vida Press

Aktorė ir modelis Carmen Dell’Orefice (82 m.) prieš porą metų pasirodė ant mados namų „Norisol Ferrari" podiumo ir sulaukė daugiau dėmesio nei kur kas jaunesnės manekenės. O praėjusiais metais ji nusifotografavo žurnalui „Vogue Italia“, kuriame įkūnijo puikios figūros asmeninę trenerę.

Carmen Dell’Orefice
Carmen Dell’Orefice
Vida Press

Garsaus mados fotografo Richardo Avedono ir mados namų „Givenchy“ mūza China Machado (83 m.) 2013 m. papuošė reklaminę „Cole Haan“ kampaniją. Ši buvo skirta mados ženklo 85-mečiui paminėti. Buvęs supermodelis China yra užsiminusi, kad nėra nieko blogiau nei bijoti senatvės. Viena jos grožio paslapčių – popiečio miegas.

China Machado
China Machado
Vida Press

Amerikiečių dainininkė Kim Gordon (60 m.) praėjusiais metais kartu su kitomis garsenybėmis papuošė „Saint Laurent“ 2013 m. pavasario kolekcijos reklamines nuotraukas. Kartu nusifotografavo ir aktorė Courtney Love, atlikėjas Marilyn Mansonas bei muzikantas Arielis Pinkas.

Kim Gordon
Kim Gordon
Vida Press

Stiliaus ikona vadinama menininkė Daphne Guinness (46 m.) visuomet sulaukia dizainerių bei mados gerbėjų dėmesio. Jos nuotraukos pasirodė žunalų „Style“, „Harper's Bazar“, „Vogue Italia“ puslapiuose.

Daphne Guinness
Daphne Guinness
Vida Press

Vienas iš legendinės manekenės Kristen McMenamy (48 m.) 2013 m. triumfų – fotosesija žurnale „W Magazine“. Taip pat jos atvaizdas puošė ir kitus leidinius, manekenė demonstravo garsių mados namų kolekcijas. Kristen dukra Lily karjerą tik pradeda, tačiau kažin ar ji pasieks tokių aukštumų kaip mama.

Kristen McMenamy
Kristen McMenamy
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis