Kaip neiššvaistyti pinigų perkant drabužius

Patarimų, kaip apsipirkti, kad piniginė neliktų tuščia, o naujai įsigyti drabužiai ar aksesuarai nepasimestų spintos gūdumoje, yra galybė. Tačiau pakanka žinoti kelias pagrindines taisykles ir naujų daiktų paieška taps paprastesnė, o dėl laimikių neteks sukti galvos, ką ir su kuo derinti.

Žinoma amerikiečių įvaizdžio konsultantė Deborah Darling pateikia investavimo į drabužius ir aksesuarus taisykles, kurios palengvins apsipirkimą. Ji sako, jog neverta skirti didelių sumų daiktams, kuriais susižavime akimirksniu, tačiau nepagalvojame, kaip jie derės prie jau suformuoto garderobo. Neretai moterys iššvaisto begalę pinigų apimtos noro pakelti sau nuotaiką naujais pirkiniais, o vėliau gailisi eilinį kartą įsigijusios gražų, bet ne praktišką daiktą. Taigi, ką reikėtų žinoti, kad apsipirkimas būtų sėkmingas?

1. Neverta pirkti drabužio, jei jį pastebėjote tik dėl patinkančios spalvos.

2. Nereikėtų investuoti į pirkinį tik dėl to, kad jį puošia prabangi etiketė.

3. Pirkdama drabužį visuomet pagalvokite, kaip jo spalva derės prie jau turimų drabužių ir aksesuarų.

4. Investuoti verta į klasikinių siluetų drabužius, kuriuos galėsite vilkėti ne vieną sezoną: tiesios kelnės, kokybiški džinsai, puikiai krintantis švarkas, elegantiškas paltas ir t.t.

"Hugo Boss', "Marina Rinaldi", "Massimo Dutti"
Gamintojo nuotr.

5. Jei perkate klasikinį drabužį, verčiau rinkitės neutralią spalvą: pilką, smėlio, kreminę, juodą, žemės, prigesintus melsvus atspalvius ir t.t.

"Marina Rinaldi", Marion Cotillard, Paz Vega
Gamintojo, AOP, SIPA/Scanpix nuotr.

6. Jei svarstote įsigyti margintą ar vienspalvį drabužį, rinkitės pastarąjį, tokį vilkėsite dažniau.

7. Verta įsigyti kokybišką kostiumą, jį galėsite vilkėti ir atskiromis dalimis, ir kartu.

"Mango", Ruth Wilson
Gamintojo ir AP/Scanpix nuotr.

8. Jei norite neatsilikti nuo tendencijų, rinkitės madingus aksesuarus: rankinę, avalynę, papuošalus, diržą, šalikėlį, akinius.

"Hugo Boss", "Mango", "Marina Rinaldi"
Gamintojo nuotr.

"Mulberry", "Fendi"
Vida Press

9. Pirkdama drabužį turėtumėte būti visiškai tikra, kad jis jums tinka, patinka ir derės su kitais spintoje esančiais daiktais.

10. Neverta pirkti drabužių, jei juos reikia taisyti, tačiau nesate tikra, kad tai padarysite artimiausiu metu. Greičiausiai įsigytas daiktas nuguls į skyrių „reikia pakoreguoti“, tačiau taip ir nebus persiūtas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis