Kokias tendencijas šįmet siūlo sportinė mada. FOTO

Per kiekvienas olimpines žaidynes kyla diskusijos apie nacionalinių ekipų sportinę aprangą, o rinkti stilingiausią ir labiausiai stiliui nusižengusią komandą imasi ne vienas. Savo apranga rūpinasi ir patys sportininkai, juk dažno drabužiai aptariami ne mažiau nei sportiniai pasiekimai. Tad nieko keista, kad sportinei aprangai keliami dar didesni reikalavimai nei paprastiems rūbams, jie turi būti ne tik gražūs ir įdomūs, bet ir funkcionalūs, tinkami judėti.

Šokėjai, jungiantys meną su sportu, yra itin reiklūs. „Turime ir gerai atrodyti, ir patogiai jaustis. Be to, šokiai pasižymi ypatinga judesių amplitude, tad visi turimi drabužiai turi būti labai lengvai prisitaikantys“, — pasakoja Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ šokėja Dalia Karpovaitė. Pasak jos, moterims svarbu pasirūpinti tinkama sportine liemenėle, pasirinkti patogius, ne pernelyg aptemptus drabužius iš orui pralaidaus audinio. Kita vertus, svarbus ir rūbų dizainas.

„Norisi, kad ir sportinė apranga atrodytų stilingai, atkartotų sezono tendencijas. Esame moterys, — juokiasi ji — manau, kad tai svarbu ir profesionalioms šokėjoms, ir mėgėjišku sportu užsiimančioms moterims.“

"Adidas"
Gamintojo nuotr.

"Adidas"
Gamintojo nuotr.

Pasak šokėjos, kitas labai svarbus elementas — sportiniai bateliai.

„Visos merginos, besiruošiančios užsukti į treniruoklių salę, užsiimti aerobika ar eiti bėgioti į parką, turėtų išsirinkti gerą avalynę. Kitaip galima rimtai susižaloti“, — sako D. Karpovaitė, ragindama rinktis nenuobodžius, linksmus batelius. „Linksmi bateliai, įtikina ir juos apsiauti, ir pajudėti“, — tvirtina šokėja.

Akies nerėžiantis ryškumas

Į duris besibeldžiantis ankstyvas pavasaris į spintas žada įnešti šiltų spalvų. Šį sezoną bus itin madinga derinti ryškias spalvas su labai ramiomis, pastelinėmis taip sukuriant gyvą, akį traukiantį tačiau neiššaukiantį stilių. Dominuos įvairūs rožinės ir geltonos atspalviai, geometriniai raštai.

"Adidas"
Gamintojo nuotr.

Šios tendencijos neaplenkia ir sportinės aprangos, madinga derinti tamsesnes pilkas spalvas su ryškiomis detalėmis, rinktis netikėtus derinius. Kodėl iš po pilkų marškinėlių negali matytis ryški sportinė liemenėlė? Arba kodėl tamsios aprangos nepagyvinus spalvotais bateliais, o gal tik batų raišteliais?

Drąsesnės gali rinktis ir spalvotas, geometriniais raštais ar neįprastomis detalėmis puoštas kelnes. Svarbu atsiminti, kad šį sezoną neįmanoma nepataikyti į dešimtuką pasirinkus įvairius rožinės atspalvius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis